Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Stara Gwardia
Jeszcze nie dostała! Urodziny ma 29 grudnia.
Stara Gwardia
A ja myślałam, że to pod choinkę:):)Wykupiłaś kurs z terminem czy voucher? Bo jeśli voucher, to Ultramaszyna apelowała o pośpiech w zapisach na kurs, bo może nie być miejsc w dogodnym terminie.
Stara Gwardia
Kupiłam voucher. Trudno było mi decydować za córkę, ona przecież pracuje, ma swoje życie. Nie chcę jej nic burzyć, nic komplikować, chcę dać możliwość rozwoju, poznania czegoś nowego.
Mam nadzieję, że się ucieszy, skorzysta i pokocha...:)

Melduję posłusznie, że córa prezentem zachwycona! Oby było tak również po kursie! Dam znać, ale to może potrwać, bo nie wiem, kiedy zacznie naukę.

--- Ostatnio edytowane 2019-12-29 15:47:09 przez violina64 ---
Administrator
Jeszcze nie dostała! Urodziny ma 29 grudnia.
Wszystkiego najlepszego dla córy :) Ja mam 28 grudnia urodziny :)

* Susanna szyje - mój blog :)

Stara Gwardia
Dziękuję w imieniu Zosi, przekażę!
Tobie życzę dużo satysfakcji z administrowania "naszym" Forum, wyzwań krawieckich i ogólnie zawodowych,
umiejętności im sprostania, ciągłego rozwoju - nie tylko zawodowego, duuużo szczęścia rodzinnego! I siostry dla Stasia...:buzki:
Stara Gwardia
Czy Twoja córka Violino zdążyła załapać się na kurs stacjonarny w Ultamaszynie?
Stara Gwardia
Niestety nie. Mam nadzieję, że jej ten voucher nie przepadnie...

Zosia wybrała sobie kurs weekendowy, zaczyna 30 maja.:) Soboty i niedziele, soboty od 15.00 do 19.00, niedziele od 9.00 do 13.00. I tak przez trzy weekendy.

--- Ostatnio edytowane 2020-05-08 21:35:24 przez violina64 ---

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.