Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu instrukcji obsługi do maszyny Singer 8280. Maszynę kupiłem na prezent starszej Pani, niestety ma instrukcję obsługi w j. niemieckim, a wyżej wspomniana osoba nie poradzi sobie z obsługą bez instrukcji w j. polskim. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc, może być w formie papierowej (zapłacę za wysyłkę) lub pliku pdf.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rozumiem determinację, ale zaśmiecanie tematu jedenastoma wątkami o tym samym tytule i treści, to jednak przesada.
Należy zwrócić się do sprzedawca o polską instrukcję, bo to jeden z wymogów sprzedaży zgodnej z prawem - wyposażenie towaru w instrukcję w języku kraju, w którym towar jest sprzedawany.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry maciek_prezes1
Proszę tutaj przeczytać mój wpis - tam też jest do pobrania instrukcja do Singera 2250:
https://ekrawiectwo.net/board/thread/83491/potrzebuje-pomocy-uzytkownikow-singer-82/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry Violino,
Wielokrotnie opublikowane wpisy, to chyba jest problem informatyczny albo czułości sprzętu albo łącza internetowego lub cierpliwości wysyłającego, tu jednak wątpię, czy ktoś wysyła wiadomość aż tyle razy. Nie wiem. Mnie się też kiedyś zdublowały. Czyli zaśmieciłam : D wątek na forum, i muszę z tym żyć.



--- Ostatnio edytowane 2019-12-22 17:05:39 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Administrator
Ja wszystko sprzątam więc spokojnie - też wydaje mi się, że to sprawka forum.

To prosta i intuicyjna w obsłudze maszyna, jeśli nie masz instrukcji w j. polskim to zerknij na YT - jest sporo filmików, na których widać jak prawidłowo przewlec nitkę itp. -> KLIK


Ja tymczasem sprzątam dalej ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fides - rozumiem, że może się zdublować, każdemu może się zdarzyć (nawet mnie :beczy::bezradny: ), ale aż dziesięć razy? Mam wrażenie, że niektórzy szukający tutaj pomocy, oczekują tempa co najmniej Pendolino, a czasem coś nie zadziała, coś się zatnie... Dobrze, biję się w piersi, przepraszam, odwołuję.
Życzę wszystkim udanych poszukiwań (wszystkiego, co nam potrzebne), dystansu i cierpliwości - szczególnie w przedświątecznym okresie, wyrozumiałości i wzajemnej życzliwości - na co dzień, na zawsze.
:papa:

--- Ostatnio edytowane 2019-12-23 12:31:45 przez violina64 ---

--- Ostatnio edytowane 2019-12-23 12:32:19 przez violina64 ---

--- Ostatnio edytowane 2019-12-23 12:33:04 przez violina64 ---

--- Ostatnio edytowane 2019-12-23 12:33:25 przez violina64 ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.