Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Drodzy Forumowicze, od jakiegos czasu poszukuje Burdy listopadowej z 2012 roku. Jest tam wykroj rozkloszowanej sukienki, mojego ulubionego fasonu. Najchetniej odkupię czasopismo z wykrojami. Moze ktos z Was chcialby odsprzedac?
Avatar użytkownika
Administrator
Pisałaś do Burdy czy nie mają tego numeru na sprzedaż? Czasem można kupić ze zwrotów.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zamówiłam na stronie Burdy, a później okazało sie, że mają jakiś błąd na stronie i teoretycznie w sprzedaży jest, a w magazynie nie ma...
Avatar użytkownika
Administrator
Na allegro znalazłam ale cena jest ehm zacna... KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cena imponująca...ktoś ma żyłkę do biznesu. A ja swoje stare burdy oddałam za tabliczkę czekolady...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie przejmuj się ElaT. Ty pozbyłaś się czegoś, co nie było Ci potrzebne, a obdarowany cieszy się nowymi możliwościami. Nie zawsze warto wszystko przeliczać na pieniądze, czasem warto "sprzedać" coś za tabliczkę czekolady. Ważne, że nie poszły za darmo. Pomyśl o wdzięczności tej osoby, o jej dobrych myślach płynących w Twoją stronę...
To, że ktoś wystawił Burdę za cenę ponad 20 zł nie znaczy, że ją za tyle sprzeda...
Wystarczy popatrzeć na ceny niektórych poszukiwanych książek o szyciu. Kosmos! A później okazuje się że oferta nieaktualna, "nie było ofert kupna". Udana transakcja to zawsze jakaś wypadkowa oczekiwań finansowych sprzedającego i możliwości kupującego. Oczywiście, zdarzają się okazje i "klienci-wariaci", ale to jednak mniejszość.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Rzeczywiście pozbyłam sie zbędnych dla mnie rzeczy, a kogoś one bardzo ucieszyły. Drugi raz zrobiłabym tak samo.
Oczywiście, mozna zapłacić za gazetę i 50 zł, jeśli tyle byłaby dla kogoś warta, ale uważam, że we wszystkim należy zachowac chłodny umysł i zdrowy rozsądek. To tylko gazeta:) szkoda jednak, że ktoś z chęci zysku zatrzymuje ją u siebie, bo rzeczy powinny krążyć by przynosić radość jak najwiekszej liczbie użytkowników
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy tutaj próbowałaś kupić: https://sklep.burda.pl/burda-11-2012.html ?
Wydaje się być na stanie, w każdym razie nie jest oznaczona jako "brak w magazynie".
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak, próbowałam. W biurze obsługi klienta dostalam informację, że mają błąd na stronie, bo gazeta w sprzedaży internetowej jest, a w magazynie nie ma. Czekam właśnie na zwrot pieniędzy
Avatar użytkownika
Administrator
Mąż przepinał urządzenia w szafie i przy okazji ruszył moją kolekcje Burd. Mam je poukładane rocznikami i wyobraź sobie że z rocznika 2012 mam wszystkie PRÓCZ numeru listopadowego :(
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.