Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
A bo ja mam doskonałe wyczucie materii i czasu, i jak czegoś szukam, to tylko rzeczy nieosiągalne, albo przynajmniej trudno dostępne...;)
Avatar użytkownika
Administrator
A bo ja mam doskonałe wyczucie materii i czasu, i jak czegoś szukam, to tylko rzeczy nieosiągalne, albo przynajmniej trudno dostępne...;)
hahaha tak dokładnie :D od siebie dodam jeszcze "złośliwość rzeczy martwych" i już mamy pełen zestaw.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam ten numer (nie chcę się pozbyć), ale nie widzę tam rozkloszowanej sukienki. Nr 121 błyszcząca odstająca ma dół z prostokąta (no prawie prostokąta) z wielkimi kontrafałdami.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie ten model mialam na myśli. Nazwałam sukienkę rozkloszowaną bo ma dopasowaną górę i szeroki dół
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No może rozkloszowana. Wydawało mi się, że musi być dół cięty z koła. Mnie się ta sukienka podoba w wersji z ołówkowym dołem. Masz większe doświadczenie w szyciu? Inne Burdy do porównania?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie mam doświadczenia, bo nigdy nie wyszlam poza wykroje, choc zaczęłam wcześnie. Mam inne burdy, ale nie zagladalam do nich przez kilka lat, wiec nie pamiętam co dokładnie w nich jest. Gdy będę odpowiednio zdeterminowana, to pewnie będę próbować składać różne wykroje. Na razie jeszcze szukam gotowca...

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.