Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich,

Potrzebuję pomocy w znalezieniu materiału o takim splocie. Najlepiej w kolorze czarnym i z bawełny. Szukałem po necie, lecz nie znalazłem :(

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
read more information on social networks. I am sure you will find the answers to your questions there. the fact is that people often buy igtv views in order to bring more people information about these products. look in other places, there are always answers

--- Ostatnio edytowane 2020-03-12 22:53:49 przez MorwennaGobble ---

--- Ostatnio edytowane 2020-03-12 22:56:06 przez MorwennaGobble ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
I hope you understand me

--- Ostatnio edytowane 2020-03-12 22:52:13 przez MorwennaGobble ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja znalazłam. :D
Mam wrażenie, że chodzi o tkaninę do haftu geometrycznego, szukaj np. w DMC, lub pasmanteriach internetowych, wpisując hasło "tkanina Geometry" lub "tkanina do haftu geometrycznego".
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam.
Muszę uszyć maseczki. Nie wiem jaki materiał.
Proszę o poradę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obejrzałam sporo filmów na ten temat. Szyją najczęściej z bawełnianego płótna, dwie warstwy, wierzch i spód, szwy w środku, jako filtr można użyć gazy bawełnianej - filtr wkłada się do kieszonki. Bez kieszonki i gazy też może być. To opcja. Maskę trzeba zmieniać, prać, dezynfekować parą. Najlepiej mieć kilka. Jeszcze nie szyłam, dojrzewam.

--- Ostatnio edytowane 2020-03-23 14:59:11 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No tak filmiki.
Dziękuje
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Maria, ja szyję.Obejrzałam parę filmików i z każdego coś "odgapiłam". Robię tak: wycinam prostokąt o wymiarach ok.32 x 19 cm i podwijam na krótszych bokach, następnie te boki zaginam "na styk" do środka. I mam teraz 2 warstwy. Robię 2 zakładki - taką kontrafałdę, w której będzie wejście do kieszonki. Te zakładki tak na oko, żeby krótszy bok maseczki miał mniej więcej 9 cm. Wszystkie gumki i tasiemki już wykończyłam dlatego obszywam (jak widać na zdjęciu) lamówką z materiału. Szyję z tkanin bawełnianych bo to chyba najbardziej wskazany surowiec do tego celu. Tak jak napisał(a) Fides - trzeba takie maseczki często zmieniać, prać, prasować itd. Szyję na potrzeby szpitala w którym pracuje ktoś z rodziny. Stwierdził ten ktoś - że lepsza taka maseczka niż żadna. No to szyję, dla dobra ogółu:):)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne, wiązane, takie są wygodne, prawda?

Jakłuczniku, przy okazji, jestem kobietą, matką i żoną. Wiem, że mój login nie określa płci, ale taki sobie sama wybrałam. Skróciłam login go jednego wyrazu, ale pełny składa się z trzech:

Fides - Wiara, Spes - Nadzieja, Caritas - Miłość (Miłosierdzie)

Pozdrawiam : )

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.