Wersja do druku

55 stron: « < 49 50 51 52 53 54 55 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niedawno go odkryłam i naprawdę KOCHAM TEN SKLEP :buzki: ciągle i ciągle odkrywam tam nowe rzeczy których bezskutecznie szukałam lub znalazłam w kosmicznej cenie bo czasami karabińczyk 38 mm można spotkać w cenie dobiegającej 10zl. Polecam ponownie Uwaga! należy mieć sporo czasu na oblookanie asortymentu😉

--- Ostatnio edytowane 2019-06-08 20:18:20 przez Ania.79 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
U kogo polecacie zakup tkanin na flagi reklamowe?


--- Ostatnio edytowane 2019-06-16 12:18:41 przez Display ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Każdy ma swój ulubiony sklep. Ja najbardziej jednak lubię kupować stacjonarnie, mogę sobie podotykać, porozciągać :) Ale jeśli już mam zamawiać przez Internet, to wyłącznie na Zresztą mają też sklep stacjonarny, co prawda w Warszawie ale jest :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przepraszam, coś mi się forum zawiesiło i pododawało kilka kopii mojej wiadomości. To jeszcze raz: polecam sklep (u nich kupuję już od kilku lat): bawelna-tkaniny.pl

--- Ostatnio edytowane 2019-07-13 22:47:39 przez magdaimagdalena ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja nałogowo kupuję w sklepie internetowym Vistyl https://vistyl.pl/ . Mają tam bardzo dużo różnych tkanin w różnych wykończeniach i materiałach, więc dla mnie to zakupowy raj :). A dodatkowo mają tam naprawdę niskie ceny, więc moje zakupy nie rujnują budżetu ;).


--- Ostatnio edytowane 2020-01-02 12:04:46 przez smillo ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Od siebie polecam tkaniny z mir-tex24. Jeśli robicie renowacje mebli to mają świetne obiciówki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wie ktoś z którego sklepu drelich jest dobrej jakości? Bo różnią się skladem, gramaturą itp, nie wiem czy cena będzie tu mieć znaczenie? Jedne są 100% bawelny, inne z dodatkiem. Stacjonarnie w Warszawie nigdzie nie widzialam, dlatego chcę przez internet. Drelich skoro niby do odzieży roboczej to powinien być w miarę wytrzymaly i dobrej jakości, dlatego chcialabym ten material wybrać, ale nie wiem czy to prawda. Bo jeżeli mam się męczyć z szyciem a to po kilku praniach będzie wyglądalo jak szmatka do podlogi to nie ma sensu. Może ktoś coś wie, ktoś kupowal?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A takie cuś sobie zamówiłem na Allegro u sprzedawcy mio_lous. Tanio i szybko.

Jest to jakiś lekki poliestr który można sobie zadrukować dowolnym wzorem już od 0,5 metra.

Na zdjęciu jest właśnie kawałek 50cm na 150cm zadrukowany moim wzorem.

Hmm... Wygląda nieźle. Ciekawe jaka będzie długodystansowa trwałość nadruku.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Minecraft :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wieeedziałem że taki komentarz się pojawi :p

Nie , to efekt mojej zabawy z programem do rysowania.

Całość stylizowana na coś co się nazywało "DUAL TEX camouflage" i istniało w czasach kiedy Minecraft nie był nawet w planach.

Cały efekt psuje trochę ta biała druga strona ale ogólnie jest to ciekawe.


--- Ostatnio edytowane 2020-11-28 10:30:40 przez Benedek ---
________________________________________________________

55 stron: « < 49 50 51 52 53 54 55 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.