Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam :)) mam problem, kupiłam dziecku maszynę do szycia łucznik mini, chciałam nauczyć Soe jak konserwować i czyścić. Z tego co mi wiadomo na chwile obecna bębenka się nie wyjmuje niestety nie wiedziałam tego kiedy zaczynałam… czy ktos jest mi w stanie powiedzieć jak włożyć ten bębenek? Nie mam bladego pojecia do zrobić :(
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Łuczniki z chwytaczem rotacyjnym mają tak skonstruowany bębenek, że da się go włożyć tylko w jeden sposób. Dobrze się przyjrzyj jaki kształt ma bębenek i odpowiedź pojawi się sama.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skoro dał się wyjąć bez problemu, a zakładam, że tak było, to musi wrócić na swoje miejsce też bez problemu. Tak jak pisze Dominika85, jest tylko jeden sposób.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie próbowałam ale za nic nie mogę go włożyć… szukałam już wszędzie odpowiedzi w instrukcji tez nic nie ma, problem jest taki ze bębenek nie chodzi gładko bo zaczepia o niego jedna cześć, i przez to bębenek zostaje w miejscu a igła pracuje wbijając się w plastik ;(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry,
W poniższym wątku są zdjęcia, może pomogą ustawić bębenek w odpowiednim kierunku.

https://ekrawiectwo.net/board/thread/119316/pomocy-problem-z-zalozeniem-szpulki-doln/


Avatar użytkownika
Świeżynek
Liedy wrócę do domu podeśle zdjęcie jak to wyglada
Avatar użytkownika
Świeżynek
Liedy wrócę do domu podeśle zdjęcie jak to wyglada
Avatar użytkownika
Świeżynek
Chodzi o to ze cześć zaznaczona strzałka blokuje kręcenie się bębenka przez co nie przesuwa się równomiernie i płynnie przez co igła wbija Soe w plastik

--- Ostatnio edytowane 2021-07-30 20:37:22 przez Cyetmka ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
O to właśnie mam na myśli
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cyetmka, to był dobry pomysł, aby dodać film.
Moim zdaniem, jest przestawiony chwytacz. Ten ząbek - czubek na chwytaczu powinien w chwili powrotu igły do góry być w okolicy igły, aby chwycić nitkę. Proszę popatrzeć, gdzie jest czubek chwytacza, kiedy igła jest na dole.
Bębenek w takim razie, to mniejszy problem. Myślę, że nie obracałby się, gdyby od góry blokowała go obudowa. Jak się domyślam, częścią wyciętą powinien być skierowany do igły, bo igła nie powinna bębenka dziurawić.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.