Wersja do druku

Administrator
Szukałam i szukałam takiego wątku ale nie znalazłam. Nie wiem jak Wy ale ja codziennie przeglądam olx i szukam ciekawych maszyn na sprzedaż. Oczywiście w dobrej cenie.
Szukam czegoś bardziej współczesnego, od mniej więcej lat 70-tych w górę.
Dziś wpadł mi w oko Pfaff 362 i gdyby nie kosmiczna cena 1000 zł to możliwe, że bym się na ten kombajn zdecydowała :D
Kurcze fajny, mocny tylko ta cena. Daję do obserwowanych, może sprzedający coś upuści tym bardziej, że Chorzów nie jest tak daleko.
KLIK

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Stara Gwardia
Ciekawe jak jest z częściami zamiennymi oraz ewentualnym serwisem ?

Gdzieś tam wyczytałem (może nawet tutaj na forum) że to prawdziwy "czołg" - przeszyje i wytrzyma prawie wszystko ?

Ale z tą ceną to faktycznie tylko dla ciężko uzależnionych :D
Hehe czyli jednak nie jest ze mną tak źle. Jestem szalenie ciekawa tej maszyny, na serio gdyby kosztowała połowę mniej to bym ją kupiła ale wątpię aby cena aż o tyle spadła.

* Susanna szyje - mój blog :)

Stara Gwardia
Teraz się przyjrzałem...

Pfaff 362 ze zdjęcia kierowniczki to wersja z ściegami ozdobnymi(?) - to wybrzuszenie na grzbiecie.

Natomiast Pfaff 362 z aukcji to wersja bez.

Dobrze widzę ?

Eeeee to nie kupuję :foch:

:)
Modele klas 200 i 300 to jedna rodzina, powstały na bazie kultowego modelu 130, są jego rozwinięciem. Wspomniany model 362 ma przydatne wolne ramię, ale ma wbudowany silnik z rozwiązaniami niespotykanymi w innych maszynach, części do napędu niedostępne, uwzględniając wiek maszyn może to źle wróżyć na przyszłość. Dla mnie lepszym rozwiązaniem jest silnik zewnętrzny, mocna konstrukcja pozwala na zamontowanie silnika dużej mocy, miałem kontakt z modelem 230 z silnikiem sprzęgłowym od maszyny przemysłowym mocy 250 wat, dawało radę. Bywają modele montowane w stolikach, lub w walizkach (tu pozostają silniki do 150 wat). Przykład maszyny godnej zainteresowania w linkuhttps://www.olx.pl/d/oferta/maszyna-do-szycia-pfaff-230-CID99-IDP4D0l.html

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.