Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Madziu a bielizna próbowałaś korygować oponkę?? Są jakieś takie wysokie (jakby) majtki, na jakieś super imprezy typu wesele to można się w takie coś wbić i się ładnie wyszczuplić, pośladki podnieść ;) Moja mama czasem używa i widać różnicę, boczki się nie wylewają, wszystko tak ładnie i gładko leży. Wiesz jak wyglądam, od razu zaznaczam, ze odziedziczyłam chudość po ojcu nie po mamusi ;)

Moniś mi się bardzo podobają te krótkie sukieneczki, tudzież spódniczki z żakiecikami ale ja bym je oczywiście wszystkie ciachnęła o tych kilka cm - przed kolanko. To jest moja długość. Niemniej są piękne i wspaniałe i warto mieć gdzieś te cacka zapisane na kompie.

Aurin we wrześniu wybieramy się na wesele więc szukam inspiracji gdzie popadnie :D Strasznie podobają mi się te fiolety, takie intensywne. Ehhh naprawdę cudne kreacje :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jeee a na moją dużą pupę tam nic nie znalazłaś Susanko...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Marzenko wolałabym mieć dużą pupę niż oponkę, ale to nie koncert życzeń :(
Zaczynam ćwiczyć bo jak wyjdę na plażę w bikini ...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To może założymy wątek zdesperownych oponek i dużych pup? Ja zakładam najwyżej Susanka mnie ukatrupi :angel:
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Susanno, aleś wynalazła cudowną kolekcję tych sukienek. Oglądałem i oglądałem z otwartą buzią z zachwytu....
Oczywiście są to sukieneczki na "wielkie wyjścia', dla super modelek, ale jakieś inspiracje można przetransferować. A swoją droga dałbym się namówić na szycie takich sukienek po 20 godz. na dobę, 4 godz. przespać się i znów do maszyny, tylko ciekawe kiedy bym wpadł pod maszynę, ale pomarzyć można.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jakie soczyste kolory, mniam... niektore modele sliczne, ale w moim zyciu brak okazji do zakladania takich kiecek... moze to i lepiej... dla portfela ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dokładnie! co widzę taka sukienkę to zaczynam marzyć jakbym ładnie wyglądala i jaka fajna jest i ślicznaa, potem przypomina mi sie "Gdzie ty to założysz dziewczyno!" i marzenia pryskają :( Ale przynjmniej oszczedzam :P na batoniki żeby sobie wychodować oponkę :P
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Szkoda, że nie ma podanych cen :> Pewnie kosztują od kilkuset do kilu tysięcy złotych. W sumie te suknie ślubne, które oferuje salon do najtańszych nie należą wiec i te kolorowe kreacje będą w podobnych cenach.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pokażę Wam takie sukienki - jesoo niektóre są cudowne - patrzcie:
http://avanti24.pl/moda/5,103632,9655545,Gorsetowe_sukienki.html?i=8
a stronkę, nie wiem, czy znacie, ale jest bardzo przyjemna!
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Administrator
Znamy :) śliczności :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.