Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MOze nie są takie cudne, jak te, do których link dała Sus, ale też fajne. Moze dla kogos będą inspiracją ( na nast. lato, he he)
90 sukienek http://www.sweetstyleblog.com/2011/07/find-you-own-dress.html

Sus, pisałaś, ze we wrzesniu idziesz na wesele.
Juz pewnie jakies plany odnosnie kreacji są, tak?
Ja ide 3. wrzesnia na wesele i sobie cos wykombinowalam. Jak to zrealizuje, to Wam pokaże.

--- Ostatnio edytowane 2011-07-31 15:47:48 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Monia jestem nie powiem gdzie w związku z kreacja weselną. Jak dojdzie przesyłka od Kory, w której jest czekoladowa koronka to może z niej coś uszyję. A i kupiłam też fajną tkaninę z lekkim połyskiem i mam problem co z niej uszyć. Nie chcę za bardzo szaleć, moja przyjaciółka na moim weselu wykazała się wielkim taktem ubierając się (jako świadkowa) skromnie i elegancko. I chciałabym tak samo, Ona ma błyszczeć i być najważniejsza i najpiękniejsza jako Panna Młoda :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To może prostą, klasyczną sukienkę uszyj... błyszczący materiał resztę nadrobi... papavero oferuje wykrój jak poniżej
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ana jestem antyfanem błyszczących tkanin choć ta którą teraz kupiłam ma delikatny połysk. Jest taki jeden wykrój w starej Burdzie, który bardzo mi się podoba więc może z niego skorzystam :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dlatego uważam że do połyskliwych bardziej pasują proste fasony, bez zbednych dedali... aby później strój nie był przesadzony... jak masz już na nia pomysł to nie ma co kombinować tylko "wio" do pracy

P.S. Ot takie pytanko mi się przypomniało. W nowej Burdzie jest sukienka w pepitkę nr 125 (pokazywałaś jej fotke na blogu)rozmiar jej okreslony jest na 72-88- co to oznacza, bo chyba nie jest to opis rozmiarówki, chyba że o czymć nie wiem

--- Ostatnio edytowane 2011-08-01 15:58:01 przez AnA ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ana zgadzam się, ze do połyskliwych tkanin tylko proste fasony :tak:
A ten rozmiar 72-88 to oznaczenie wykrojów dla kobiet wysokich (wzrost 176). Jak na szarych planszach poszukasz wykroju to po lewej tronie jest tabela i można sprawdzić wymiary.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Z grubsza wystarczy podzielić liczbę rozmiaru na pół.

72 to "wyrośnięte" 36, 88 - to 44 itp.

Odwrotnie z "niedorostkami" - 18 to kuse 36, 22 - to 44 itp.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to już wszystko jasne. Kobitki jesteście super, dzięki za szybką odpowiedź :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monia jestem nie powiem gdzie w związku z kreacja weselną.
A ja wyjatkowo w tym tygodniu chyba zaczne kombinowac na wesele, bo zawsze to szyłam w ost. tygodniu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MOze nie są takie cudne, jak te, do których link dała Sus, ale też fajne. Moze dla kogos będą inspiracją ( na nast. lato, he he)
90 sukienek http://www.sweetstyleblog.com/2011/07/find-you-own-dress.html
O tak, na następne lato niewątpliwie, bo teraz pogoda jest taka, że nie ma jak nosić krótkich sukienek....

Moniko, ja tam wolę Twoje sukienki niż te pokazane przez Susannę - tamte były eleganckie, a ja nieszczęśliwie jestem tak urodzona, że mam malutkie rodzeństwo, kuzynostwo, starsi już dawno śluby pobrali (zanim się urodziłam cholera), w rodzinie mojego chłopa też na nic się nie zanosi, a znajomi wolą jeszcze przelotne znajomości lub życie bez ślubu - i przez to nie mam gdzie chodzić w takich eleganckich kieckach :P A te, które pokazałaś są super na co dzień, wszystkie skopiowałam do inspiracji, kilka na pewno spróbuję uszyć. Dzięki za wyszukanie takich cudeniek!

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.