Wersja do druku

21 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie mogę napisałam niemal poemat i wcięło mi go:beczy:nie będę znowu pisała tego wszystkiego.Teraz będzie krotko .Jakby było nam mało Tinki ,ją już znacie bo pisałam o niej tu,to od lipca mamy dwie ...yyyy dwa ...koszatniczki .To są faceci .więc dlatego mam problem z odmianą .Polski język ,dziwny język:)Byłproblem z nazwaniem ich bo mieliśmy sugestie nawet lekko polityczne i nawet kreskowkowe ale zostały nazwane swojsko Jemi i Remik

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Remik Jemik
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sallmo, tak mi przykro, niestety te urocze zwierzątka nie żyją zbyt długo :beczy:

Marzenko, jak rozróżniasz, który to Jemi a który Remik? Mają jakieś znaki szczególne?
Avatar użytkownika
Administrator
Joasiu toż to już prawdziwy kocur a nie kotek :) Piękny, taki dostojny :)
Sallma przykro mi z powodu świnki... Człowiek się zżyje z taki małym stworem i potem cierpi...
Marzenko uwielbiam wszelkie gryzoniowate :) Remi i Jemik są cudne :D

Wczoraj byłam z mężem w palmiarni w Gliwicach, nie wiedziałam, że są tam tez terraria wiec mam kilka fotek jaszczurowatych. Bardzo mi się podobają :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanko piękne jaszczurowate ale ...brrr nie chciałabym ich mieć w domu.Córa moja to taka zwierzęca mamka wszystkie by przygarnęła.Miałam z mężem do wyboru właśnie jaszczur jakiś albo one .padło ,ze wolę do jamnika w komplecie koszatki.Ja ich nie odróżniam Joasiu.podobno Remik ma nad noskiem ciemniejszą plamkę i jest spokojniejszy .I bardziej ufny.Wystarczy podejść do klatki a to podobno on od razu czeka na wyjęcie:oczko:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A to nasz nowy nabytek, a dokładniej mojej najmłodszej córci męczyła mnie o psa już od dawna, dostała w prezencie suczkę, nazwała ja Luna :), ma 3 i pół miesiąca , mam mamę labradorkę a tatę troszkę kudłatego ha ha nie wiem jakiej rasy, ale psoci niesamowicie :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Luna, ale śliczne imię:) Śliczne imię dla ślicznej suni:D
Mój mąż marzy o piesku, ale to możliwe dopiero jak będziemy mieli swoje mieszkanie/dom - czyli nie prędko:(
Avatar użytkownika
Administrator
O jaka śliczna piesia i jakie ma dłuuuugi nóżki :) Już jest śliczna ale jak urośnie to będzie wyglądać jak sarenka ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:pies:

i jeszcze coś takiego: kliknijcie :D

--- Ostatnio edytowane 2011-09-21 08:53:04 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Administrator
hahaha genialne!!!!!!!!!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nasz kochany pupil wczoraj jak córka wróciła o 13:50 ze szkoły wypuściła go na dwór na siusiu, my z mężem byliśmy za 10 minut z wyjazdu i już go nie było :(((((((((( zniknął, przepadł, rozpłynął się, nie ma po nim śladu, dokąd poszedł, gdzie spędził noc ???????????????? przecież on spał z moją najmłodszą córką w łóżku :beczy::beczy::beczy:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

21 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.