Wersja do druku

21 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Weteranko, uważaj bo wśród kociaków pewnie są kotki i kocurki, a to ozancza, że za rok wszystkie kotki będa miały małe (oby nie ze swoimi braćmi - zwięrzęta w rui nie patrzą na powiązania rodzinne i mogą urodzić się upośledzone kociaki, np z wodogłowiem). Mamusia tych kociaków to nawet jeszcze w tym roku może mieć drugi miot. No, chyba że wszystko wysterylizujesz/wykastrujesz. Wiem to z własnego doświadczenia, kotka wychodząca na wsi miała 2 (czasem 3) mioty w roku! Może karmić jedne i już być w ciąży o.O
Teraz mieszkam w mieście i moja kociaca nie ma kontaktu z kocurami, tylko planowany rozród raz w roku. Chociaż to chyba i tak będzie ostatni miot, bo właśnei się przeprowadziłam i na nowym mieszkaniu nie mam warunków na "kociarnię" nawet jeśli to tylko 8 tygodni :(

Night Fox, śliczna była ta Twoja psica, nie myślisz o nowym czworonożnym towarzyszu?
Moi rodzice po ostatnim psiaku, którego mieli prawie 20 lat, zarzekali się że nigdy więcej psa, że żaden nie zastapi im tamtego, że to kłopot, po 3 miesiącach zmienili zdanie i teraz biega u nich małe, pokraczne "coś" :p
Avatar użytkownika
Administrator
Jeszka faktycznie ciekawe jak to się stało, że kotek ma krzyżyk w uchu - recydywista :D


Joasiu zalewasz nas falą słodyczy :D

Lisku piękna psica! Owczarek niemiecki - klasyka :) No właśnie, nie myślałeś o nowym psie?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nooo, kotki Joasi są cudowne, a co do kocich tatuaży, to moja Kajka ma gwiazdkę w uchu i łezkę na podniebieniu:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Night Fox - też mam owczarka :) Wcześniej też miałam owczarka, przeszedł nawet specjalne wojskowe szkolenie ze względu na mojego ojca. Na psychice się to odbiło dosyć mocno - pies był służbistą, odwalał swoją robotę, ale bawić się nie chciał. A obecny owczarek (długowłosy) nie miał żadnego szkolenia, a jest fantastyczny - uwielbia dzieci, jest mądry, wie jak traktować ludzi i z nim praktycznie się rozmawia, tylko odpowiadać jeszcze nie potrafi. Mój ukochany zapatrzył się kiedyś na mnie (pierwsza nasza randka) i swoimi glanami oraz wagą 160 ówczesnych kilo nadepnął przez przypadek pieskowi na łapę. Pies zapiszczał, ale jedynie odskoczył na bok i nawet nie warknął. Jakby wówczas ugryzł, to zrozumiałabym, bo ból musiał być ogromny ;) Ale pies naprawdę ma rewelacyjny charakter i wtedy nikogo nie skrzywdził.

Owczarki są cudne :) Koty też. Niektórym zwierzętom nie można odmówić mądrości i charakteru.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Został mi już tylko jeden kotek :( A i on za parę dni idzie do nowych właścicieli :(
Na szczęście moje kotki trafiły w dobre ręce i wiem, że krzywda im się nie stanie.
Ostatni raz zarzucam Was zdjęciami moich "Fusiaków"

Szary kocurek i łaciata koteczka:

--- Ostatnio edytowane 2011-07-13 20:44:45 przez Joasia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pierwsze zdjęcie - łaciata koteczka i kocurek z białym brzuszkiem
2 i 3 - kocurek z białym brzuszkiem
4 i 5 - ruda koteczka

--- Ostatnio edytowane 2011-07-13 20:45:48 przez Joasia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
1- kupka sierści :)
2 i 3 - rudy kocurek (jest u mojej siostry :)
4 i 5 - pręgowana ślicznotka

--- Ostatnio edytowane 2011-07-13 20:46:42 przez Joasia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
achhhhhhhhhhhhh te kociaki
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
to ja też coś dołożę

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale fajne zwierzaki!!!

A tu moja kicia - zawsze jak tylko coś na stole kroję - to już tam jest i sprawdza ;)

Swego czasu wyciągała mi szpilki z poduszki i próbowała złapać nitkę jak szyłam na maszynie!
Na szczęście jak parę razy ją pogoniłam, to już nie podchodzi pod igłę ;)


--- Ostatnio edytowane 2011-07-13 21:22:35 przez Wiola99 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

21 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.