Wersja do druku

21 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
najpierw był Bolt jak ten trzykrotny mistrz olimpijski z Pekinu, trzykrotny mistrz i dwukrotny wicemistrz świata - dlatego, że jak zobaczył że ktoś idzie do niego to uciekał ile sił miał w swoich łapkach. Bardzo długo się oswajał - miał kilka nie miłych przeżyć, ale nie cały rok temu zmężniał, pokochał człowieka, i włazi na kolana lub poprostu się ociera. Siedzi na swoim hamaku jak hrabia więc imię uległo zmianie na Bogumił - przypomina mi Bogumiła z "Nocy i Dni" - dostojny, poważny, maści czarnej, a pod słońce czekoladowy. Młodszy jest jak tygrysek i dlatego Alex - z pyszczka wygląda jak urwis, jakby miał napisane pogłaszcz mnie lub nie dam Ci spokoju :) uwielbia zabawy i spanie w nogach z człowiekiem.
Oba kochane i pieszczotliwe...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno mnie nie było :) Kalia, obiecałaś zdjęcia swoich rozrabiaków, bardzo chciałabym je zobaczyć :D

Moje kociaki mają już 4 tygodnie i 5 dni, rozrabiają ile wlezie, jedzą już z miseczki i korzystają z kuwetki!
Bałaganią przy tym jakby było ich z 15 a nie "tylko" 6 :D Do mleka wchodzą z łapkami, karmę rozsypują i się nią bawią, mokrym jedzonkiem w sosie potrafią wysmarować całe pyszczki by potem wylizywać się nawzajem. Poza tym wspinają się po nogach, więc obecnie wyglądam jak dziecko, które ganiało po krzakach :p

A teraz zasypie Was zdjęciami :D

Tutaj dwie koteczki, łaciata i prześlicznie pręgowana

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz koteczka i kocurek - oba całe rude, koteczka jest jaśniejsza, to ta na dwóch pierwszych zdjęciach (ja odróżniam je bez żadnego problemu) :p

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moja córka chce żebyś jej tego z ostatniego zdjęcia wysłała pocztą :p Są urocze
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I dwa kocurki, bury-pręgowany i rudy z białym brzuszkiem :p

Można się w nich zakochać, nie?

:D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, pocztą się nie da, wyszedłby z koperty i pogryzł wszystkie listy :D

Na zdjęciu mamusia :)


--- Ostatnio edytowane 2011-06-19 11:47:59 przez Joasia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Joasiu twoje kotki szybko rosną wyglądają uroczo wyobrażam sobie jak łobuzują u ciebie w domu,będzie ci chyba przykro rozstać się z nimi a może zatrzymasz wszystkie?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Urocze:) A ta mamusia to jakiś rasowy kotek? Bo ma piękny puchaty ogon, no i kociaki też mają jakieś dłuższe futerko.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kotka jest rasy Norweski Leśny (podejrzewam, że mieszanka z Syberyjskim lub innym długowłosym kotem), tatusiem kociaków jest rudy kocur Maine Coon - w zasadzie wszystkie te rasy są do siebie bardzo podobne, więc kociaki na pewno będą miału długą sierść, puszysty ogon , pędzelki na uszach i kryzę wokół szyi.
Obecnie moja kicia nie ma takiej długiej sierści, pełne futro dostaję na zimę, wtedy jest dwa razy większa :)
Na zdjęciach i tak nie widać całej "puszystości":p

Żadnego kociaka nie zostawiam sobie, nie mam warunków :(
Ale zostaje mi moja Fusia :D






--- Ostatnio edytowane 2011-06-19 13:46:00 przez Joasia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ooo Maine Coon'y są piękne, mój Miłosz jest własnie tej rasy:) No to tylko pozazdrościć takich pięknych kotów:D
________________________________________________________

21 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.