Wersja do druku

21 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super sweet!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tu, w tym linku można zobaczyć, jak to fajnie jest jak dziecko śpi z mamą... min dlatego swoich nie gonię, choć jak bumerangi co noc do mnie przychodzą ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ZS0hxP01IyI&feature=player_embedded#at=39

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
miodzio te kocurki,uwielbiam koty ma 3 samce ,a dodatkowo na balkon przychodzi sobie kotna kotka
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Słodkie macie zwierzaczki :) ja mam kota, samca wiecznie gdzieś chodzi na panienki, nie trzymam go w domu tylko w piwnicy z racji tego, że mamy stary dom i wchodzą nam myszy, a tych drugich zwierzaczków to nie lubię. Teraz mamy jeszcze jednego zwierzaka gościnnie wprosił się i nie wiem jak się go pozbyć, to kuna. Stary dom pełno jakiś dziwnych otworów, wchodzi sobie kuna po ścianie budynku gospodarczego jak Spiderman i poluje na ptaki które gnieździły się gdzieś zaraz pod dachem :(
Mieliśmy kiedyś jamnika, ale nam go potrącił samochód.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Roksanitka, może ta kotka po alimenty przychodzi? :p

Magda, z kuną to rzeczywiście problem, póki ma co jeść i nie czuje się zagrożona to będzie sobie u Ciebie mieszkać. :(

Ale śliczny ten filmik :D Kotki mogę oglądać 24h na dobę :)

--- Ostatnio edytowane 2011-05-28 22:16:45 przez Joasia ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
JOASKA,MOZE I PO ALIMENTY,TYLKO NIE WIEM DO KTOREGO KOCURA :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ha, z kotami jest tak, że w jednym miocie każdy kociak może być po innym ojcu :)
Tak więc, może przychodzi do wszystkich tatusiów? :p

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czas na mnie, choc nie zrobiłam zdjęc wszystkich kotów, które posiadam.
Ta pierwsza to suczka - Sunia, która przygarnelam przed ubiegłą zimą i jej dorobek: dwa psiutki. Na razie nie maja imion, wołamy na nie ,,klocki"bo choc maja juz 4 tygodnie, to do niedawna jeszcze nie biegały, tylko jadły i jadły i jadły i sie czołagały.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A to tatuś. Puszek, moja psina, ma juz 12 lat,ale weteran z niego, nie jedno przeżył bo bardzo lubi suczki i nieraz juz wracał tak pogryziony, ze żal było patrzeć. U mnie pieski nie sa wiązane i nie maja żadnych kojców, biegaja sobie tylko na ogordzonym podwórku.


Do tego zdjecie kotka, ale tylko jednego. Drugi jest juz dorosły i chadza własnymi ścieżkami. Do tego mam jeszcze trzy koty, które przygarnełam: dwa czarne, trochę dzikie, jeszcze nigdy nie dały mi się dotknąć, tylko regularnie przychodzą na mleko rano i wieczorem oraz szary, naprawdę olbrzymi kocur - jeszcze nigdy nie widziaalm tak duzego kota. On jest oswojony, to moze kiedys uda mi sie go sfotografowac.

--- Ostatnio edytowane 2011-05-29 19:51:36 przez monikowo ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aaaaaaaaaaaa, jakie piesulce ślicznościowe :) I rodzice i dzieci :) ja mam naprawdę hopla na punkcie psów :) szczeniaczki jakiej płci?
________________________________________________________

21 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.