Wersja do druku

21 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oto moja psica - Jimbo. To moje oczko w głowie, kiedy kilka miesięcy temu przeszła dość poważną operację, spałam przez tydzień na kanapie i nie wychodziłam z domu, żeby z nią być.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Słodkie te świnki morskie :D od zawsze mi się podobały :)
Kot w koszyczku - sama słodycz, do schrupania :D
Roksanitka masz cały zwierzeniec! Uwielbiam koty więc jestem zachwycona!
Aire słodka psinka :) Dobrze, że już jest zdrowa.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A ja na świnki morskie mam alergię. Mieliśmy świnkę i cały czas kaszlałam. Musieliśmy ją oddać - po testach, które wykazały, że to właśnie świnka była przez 5 lat problemem.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to ja przedstawię mojego słodziaka - króliczka Artema. :) Rozrabia ile wlezie i zjada nałogowo papier :) więc mam mniej śmieci do wyrzucania :P.
I mój poprzedni przyjaciel :( ale mądrzejszego zwierzaczka jeszcze nie miałam. :)
Kot moich rodziców, nie lubię jej :P mój tata ma świra na jej punkcie :P
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
A ja na świnki morskie mam alergię. Mieliśmy świnkę i cały czas kaszlałam. Musieliśmy ją oddać - po testach, które wykazały, że to właśnie świnka była przez 5 lat problemem.

Ania
Ja mam alergię na kota :/ masakra, czadem umieram ale kota nie oddam, jest z nami od 8 lat. Póki co Ksenka mieszka u rodziców i jest trochę lepiej.

Juli cudny króliczek, jaki on słodki!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja aktualnie nie mam żadnych zwierząt, miałem psa do zeszłorocznych wakacji... białaczka.... teraz czasem wpadają w odwiedziny leśne stworzenia.

--- Ostatnio edytowane 2011-05-25 10:21:34 przez NIGHT FOX ---

--- Ostatnio edytowane 2011-05-25 10:21:54 przez NIGHT FOX ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja na świnki morskie mam alergię. Mieliśmy świnkę i cały czas kaszlałam. Musieliśmy ją oddać - po testach, które wykazały, że to właśnie świnka była przez 5 lat problemem.

Ania
Ja na szczęście na żadne zwierzaki nie mam uczulenia. Ale za to mam mega na pyłki :/
A świnki to super zwierzątka, miałam szczurki i były fajne ale świnki są cudowne :) tylko moje są tak rozwydrzone że jak słyszą że przechodzę korytarzem, albo otwieram lodówkę, albo poprostu jak wchodzę do mieszkania to drą się (kłikają) w niebogłosy :) A jak się cieszą to podskakują i wykręcają swoje ciałka w niekontrolowanych spazmach, jakby padaczkę miały :)
Ja ich po domu nie puszczam bo mam za dużo zakamarków gdzie świnka może się zaklinować albo coś pogryźć. Pare razy w zimie puszczałam je po pokoju ale szukały tylko schronienia i siedziały w miejscu. Za to na balkonie wysypanym trawką biegają, szaleją i szamają trawkę :)
Jeśli chodzi o toaletę to udało mi się wyegzekwować jedynkę na ręcznik papierowy, dwójka niestety wala się wszędzie - ale się sprząta wraz z wymiana trawy na balkonie :)

Króliczek słodziutki :)

--- Ostatnio edytowane 2011-05-25 09:37:46 przez sallma ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ojej, a nie da się leczyć alergii na kotka? Twoja Ksenka jest taka śliczna, stworzona do miziania :)
Chybabym nie przeżyła, gdybym musiała oddać swoją Fusię! (Kotek w koszyczku to też ona, tylko była wtedy kociakiem)

Roksanitka, jak Fucker znosi trzy koty? :D

Aire, podziwiam Twoje oddanie dla Jimbo :)

Juli, śliczny króliczek :) Szczuruś też super, szkoda, że tak krótko żyją :(

No i w końcu doczekałam się innych stworzonek! NIGHT FOX, ale chyba nie hodujesz tych chrząszczy-żuczków? Niestety nie znam się na szkodnikach leśnych, mimo, że mój ojciec jest leśniczym. Pamiętam tylko jedną nazwę, która bardzo mi się podobała: turkuć podjadek - ale to napewno nie ten robaczek :p
Avatar użytkownika
Administrator
Jeżyk fajowy :D U nas na podwórku był kiedyś taki, zdjęcie nieostre bo robione o zmroku w dodatku jedną ręką. Robali się boję...

Niestety kot to najsilniejszy alergen, dopóki przebywa w domu nie ma sensu nawet się odczulać :(
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Juli- kot w czapce super i gratuluje zdjecia, moje by tak nie usiedziały.
Jeżyki super, i u Sus, i u NightFoxa.
Ale te robale...brrr.!!!!!!!!
________________________________________________________

21 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.