Wersja do druku

21 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wcale nie wygląda, jakby miał nadwagę. A może to ta mucha go wyszczupla? :p

Czy Wasze zwierzaki też czasami znajdują się w dziwnych miejscach? Np w garnku lub w rozmrażanej lodówce? :p

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moj kot chowa sie w zlewie i pod pokrowcem na krzeslo. kieys go pol godziny szukalismy imielismy stracha ze wysokczyl z trzeciego pietra;/ jak go tylko wzielismy to wysokczyl z balkonu a najsmiesznijesze w tym wszystkim jest ze to sie dzialo 2 niedziele pod rzad:D:D:D niedzielny randkowicz:D
wiec szykuje sie danie z kota:P slodki i smaczny:P

--- Ostatnio edytowane 2011-05-22 23:22:19 przez LudwikXVI ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Joasiu moja już się nie chowa w dziwnych miejscach ale kiedyś gdy była mniejsza i mieszkała ze mną to często spała np. w umywalce w łazience :]

Cudowne te Wasze zwierzaki, ciesze się, że taki wątek powstał (nie wiem czy nie ma już gdzieś podobnego...).

To pokaże moją Ksenkę, która jest z nami od blisko 10 lat. Uwielbiam robić jej zdjęcia, jest taka fotogeniczna :D


________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
:D:D:D:D:D Oj zdecydowanie potwierdzam:) Jest fotogeniczna:D Super!!
Ja niestety nie posiadam żadnego zwierzaka- i szczerze Wam wszystkim i każdej z osobna zazdroszczę!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakie te zwierzaczki wszystkie piękne i słodziutkie,ja również się pochwalę moim pupilem,retriwer o imieniu Jasper ma już dwa lata i czarny owczarek Atos nie jest mój tylko brata ale więcej przebywa u mnie bo brat jest za granicą,psy zostały zakupione w jednym dniu i zachowują się jak bracia,jak są we dwójkę to tak potrafią napsocić,gorzej z nimi jak z dziećmi ale i tak są kochane:)noi mamy jeszcze króliczka który siedzi w akwarium czasem wypuszczamy go i biega po kuchni :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Edytko to jest labrador?? Ależ on piękny, marzę o takim herbatniczku :D Owczarek tez śliczny, i ten króliś aaaaaaa... cudowne zwierzaki :D

--- Ostatnio edytowane 2011-05-23 11:08:21 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne kociakiiiiii!! i Jasper przesłodkiii.
Ja marzę od lat o kocurku ale niestety mój mąż nie chce miec :( wcześniej nie bo mieszkanie wynajmowane, a teraz nie bo własne mieszkanie i kot poniszczy meble i ble ble ble :(
Jak mnie wkurzy czasem to mu wypominam że ze swoją byłą to miał kotka a ze mną to nie chce :P
Mój mąż ogólnie co do wszystkich zwierząt ma stosunek "tolerancji" czyli nie interesuje się zwierzem ale jak położę mu na kolanach to dotknie żeby sprawić mi radość :D
Tak więc mieliśmy chomiczka o wdzięcznym imieniu Franz Josef (mamy niemiecko brzmiące nazwisko :D) i jak zdechł to zaczęłam negocjacje z mężem w temacie nowego zwierzaka - oto co mi się udało wyhandlować najbliżej kota (a zaczynałam od rybek) :D Ale za to sztuk dwie:)
Świnki (niezbyt) morskie - Biała długowłosa to Lusia vel Farfocel (tak chciał ją nazwać mąż), a czarna rozetka to Nyga. Zdjęcia pochodzą z wybiegu (chlewika:D) dla świnek zrobionego na balkonie gdzie świnki spędzają letnie wieczory :)





--- Ostatnio edytowane 2011-05-23 17:19:51 przez sallma ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ojejku, te świnki to mają u Ciebie taki świnkowy raj!!!
Kiedyś miałam świnkę morską i ona biegała po całym domu - ale wcale nie było brudno, bo toaletę zrobiła sobie w jednym miejscu i nie paskudziła nigdzie indziej :p

Edyto, Jasper jest piękny, zresztą już dawno zwróciłam uwagę na Twój awatar, bo jeśli kiedyś będę mogła pozwolić sobie na psa, to wymarzyłam sobie właśnie takiego goldena :)



--- Ostatnio edytowane 2011-05-23 17:33:45 przez Joasia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Joasia, ten w koszyczku słodki!
Kocham zwierzęta, wychowałam się na wsi w gospodarstwie, więc mieliśmy oprócz kotów i psów także inne. Ja nie mogłam nigdy odejśc od małych cielątek, te ich pyszczki, wielkie oczyska i nochale tak mnie rozczulały. Niesmowite są języki cielaków, jak liżą cżłowieka po ręce -albo nogach- to ciary przechodzą!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
po kolei
Jinx
Lesiu i Scoobi
każdy z osobna i
Fucker
:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

21 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.