Wersja do druku

21 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja mam alergię na kota :/ masakra, czadem umieram ale kota nie oddam, jest z nami od 8 lat.
Z kotem to trudniejsza sprawa - emocjonalnie. Mieliśmy już wtedy Sunię, świnka była raczej córek niż moja... Kiedy robiłam testy na alergeny, cały czas ściskałam kciuki, żeby nie wyszło na psa...

Z alergią na świnkę było naprawdę źle - zaczęło mi puchnąć gardło i język, a to już nie był dobry objaw...

Juli - mieliśmy po kolei trzy szczurki - i muszę przyznać, że to wspaniałe zwierzaki! Inteligentne, towarzyskie, miłe... I takie fajne ogony mają! Zdecydowanie - moi faworyci wśród gryzoni!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
No to jutro pospamuję. Jako właściciel psiaka i mikro hodowli Świnek Morskich składającej się aktualnie z 7 osobników takiego temaciku sobie nie daruję. Zdjęcia zapostuję rano, bo teraz to zwierzaki śpią. Mam nadzieje, iż zostanie mi wybaczone, że nie przy kawie, a zimnym piwku i fajce odpowiedź ma stworzona zostaje :P.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
7 świnek i pies! No, w końcu ktoś mnie przebił z moimi sześcioma kociakami i ich mamą:D
Mmmm, ale mi narobiłeś ochoty na zimne piwko, a tu niestety zapasy w lodówce się skończyły :-/

Heh, zobaczcie jakie duże są już moje koteczki, dzisiaj mają tydzień :D
Już niedługo otworzą oczka, potem wyjdą z pudełka i zacznie się zabawa :p

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
.......Ale te robale...brrr.!!!!!!!!
A miałem wrzucić ślicznego pajączka :)
Na półkach mam sporo zwierzątek, ale już takich kaput.... skamieniałe... jakieś 100 mln lat... Kredowe... Jeżowce, Amonity, Belemnity, Małże , Ślimaki, Łodziki
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
7 świnek i pies! No, w końcu ktoś mnie przebił z moimi sześcioma kociakami i ich mamą:D
Mmmm, ale mi narobiłeś ochoty na zimne piwko, a tu niestety zapasy w lodówce się skończyły :-/

Heh, zobaczcie jakie duże są już moje koteczki, dzisiaj mają tydzień :D
Już niedługo otworzą oczka, potem wyjdą z pudełka i zacznie się zabawa :p


Rozpływam się w zachwycie ! Ależ to widok, sama słodycz :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na półkach mam sporo zwierzątek, ale już takich kaput.... skamieniałe...
milosnik martwej natury ;) a za pajaczki podziekujemy, to juz ten zuczek lepszy :D

--- Ostatnio edytowane 2011-05-26 14:37:57 przez helen ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
- mieliśmy po kolei trzy szczurki - i muszę przyznać, że to wspaniałe zwierzaki! Inteligentne, towarzyskie, miłe... I takie fajne ogony mają! Zdecydowanie - moi faworyci wśród gryzoni!

Ania
O rety, Aniu, w szczurach to właśnie te łyse ogony są dla mnie przeokropne! ;) ;p brrr,

natomiast myszy białe, chomiki, świnki morskie - są ok. Jak również patyczaki czy inne owady :D byle nie karaczany ;)
na koty i psy mam w domu alergików, jakoś znosimy te zwierzęta u sąsiadów;)

zaczynam mieć ochotę na bojownika w szklanej kuli :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja miałam bojownika Edzia w szklanej kuli, niestety wyskoczył przed Wigilią i wysechł :(
Chyba trzeba je czymś przykrywać.

--- Ostatnio edytowane 2011-05-26 19:53:33 przez Joasia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tez mialam kiedys bojownika w kuli i tez zdarzylo mu sie raz czy dwa wyskoczyc...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja byłam wtedy w pracy i nie dało już się go uratować :(

21 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.