Wersja do druku

21 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Te szaro-tygrysowate są niesamowite! Nie mogę się napatrzeć!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ileż w tym wątku słodyczy! Jestem prawdziwą kociarą i aż miło popatrzeć na te wszystkie cudne mordki.
Sama jestem dumną posiadaczką około 3-letniej kotki o imieniu Baśka. Z utęsknieniem czekałam na odpowiedni czas na przygarnięcie kota (długo nie miałam na to warunków - mieszkam w obcym mieście, chyba mogę powiedzieć że tymczasowo, a może nie...?). Wychowałam się na wsi i nie wyobrażam sobie życia bez towarzystwa zwierząt, dlatego w końcu zdecydowałam się i przygarnęłam moją kocicę. Została odratowana przez fundację Elips, odkarmiona, wyleczona i wysterylizowana i właściwie trafiła do mnie przypadkiem, bo wybrałam innego kota i przez pomyłkę trafiłam na nią. Jednak od razu poczułam, że to przeznaczenie :D Jest po prostu przecudna. Chętnie robię dla niej zabawki i szyję poduszki, żeby wygodnie jej się spało. Z narzeczonym nawet zbudowaliśmy spory drapak.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Baśka Baśka
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
mój Jinx i pozostała 2 by się chyba zaślinili na jej widok :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lepiej niech się nie ślinią, bo moja Baśka i tak ślini się jak opętana. Szczególnie, gdy ją wyczesuję...:D Z resztą i tak nic by z tego nie było :P
Załączam zdjęcie zbudowanej chałupki oraz ulubionego miejsca - bocianiego gniazda, na którym uwielbia spać... I jeszcze kilka fotek zwierzów z domu na wsi. Podziwiam moją mamę, która o nie wszystkie tak dba.

Moja Baśka ma tatuaż u uchu - krzyżyk, czy raczej plusik. Macie jakieś pomysły co to może znaczyć? Moim zdaniem ma na koncie odsiadkę :D

--- Ostatnio edytowane 2011-07-05 18:37:04 przez Jeszka ---
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Vila i Roka Siwuska i Piorunek Psotka, Fifi i Pusia Chałupka
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
przepiekne zwierza
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jak ich nie kochać???

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękna ta Twoja Baśka! Ciekawe skąd ten krzyżyk? Oryginalny kotek, mam nadzieję, że nie bolało jej tatuowanie :-S
Ja też jestem ze wsi i też zawsze miałam dużo zwierzątek - różnego rodzaju, bo mój tato jest leśniczym i czasem zdarzyła się osierocona sarenka, ranny jeżyk czy dzika kaczka przymarznięta w stawie :)
Pierwszą kotkę znalazłam w lesie, ktoś ją wyrzucił, żyła prawie 17 lat! Teraz mam swoją Fuśkę i obecnie jeszcze przez około tydzień jej kociaki:D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkie mi się nie mieszczą w jednej odpowiedzi :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
A moja kotka okociła się i ma 4 kociaki, co za rozkoszne maluchy i wiecie co ? wszystkie zostawiam u siebie bo nie mam sumienia ich oddać a że miejsca dość to i po kłopocie a i sunie moje zaakceptowały kociaki.Więc mój dom to istny zwierzyniec I jak ich nie kochać??
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kilka lat temu z moją psicą ( niestety już nie żyje :( )
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

21 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.