Wersja do druku

18 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiesz co, myślę że masz swój styl i powinnaś przy nim pozostać, bo to wszystko jest wyjątkowe i samo sobą się wyróżnia z pośród blogów... poza tym czuć w tym wszystkim wielki urok...
jesteś artystką...
i pięknie rysujesz...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow, obejrzałam szkice, rysunki i szczena mi opadła...ile trzeba się uczyć żeby tak rysować. Świetne wyczucie...i to coś...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Yeneffer przejrzałam trochę Twojego bloga. Z racji, że prosiłaś o informację zwrotną co o nim myślimy to dzielę się swoim odczuciem.

To co wyróżnia bloga to rysunki. Twoje prace są bardzo fajne i warto je wykorzystać tak jak radziła selene82 np. do zrobienia tła bloga.

Fajne masz pomysły na przerabianie różnych rzeczy. Pokazywanie ubrań "przed i po" jest bardzo dobrym pomysłem ale uwagę oglądającego przykuwa to co jest za Tobą czyli poplątane kable, kapcie w tle czyli samo życie:)
Przejrzyj zdjęcia na blogu naszej Administrator.

Nie wiem czy jest sens zamieszczania zdjęć słabej jakości.

Co do opisów: np. "Ada w stylizacji uszytej przeze mnie, włącznie z torebką". Bardzo podobała mi się ta stylizacja ale po obejrzeniu pierwszego zdjęcia to chciałam wiedzieć czy to jest spódnica i bluzka czy sukienka. Możesz napisać coś o tkaninie z której uszyłaś tę kreacje itd.

Generalnie prowadzenie dobrego bloga wymaga pomysłu i wysiłku. Pomysłów Ci nie brakuje więc wierzę, że wszystko będzie zmierzać w dobrym kierunku i będziesz miała wielu czytelników. Trzymam kciuki :):okok:

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję bardzo za konstruktywną krytykę:). Rady na pewno mi się przydadzą i następne zdjęcia postaram się umieszczać wyraźniejsze, mimo, że nie mam wysokiej jakości aparatu. Co do tła to nie wiem czy będę je zmieniać, ale poprawię nagłówek, tak by przykuwał uwagę:). Wiem, że opisy są moją słabą stroną, więc to także poprawię na 100%. Dziękuję Wam, że mi pomogłyście i jeśli ktoś będzie miał jeszcze jakieś wskazówki na pewno posłucham.
Zapraszam także za tydzień na mojego bloga, ponieważ umieszczę na nim profesjonalną sesję mojej kolekcji zaliczeniowej:). Postaram się też dodawać posty z etapami powstawania poszczególnych rzeczy:).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jakby ktoś był zainteresowany, ciut bardziej dopracowany post umieściłam dzisiaj, to jeszcze nie to co chcę osiągnąć,ale bardziej będę się przykładać. Zapraszam:) Jeszcze raz dziękuje za rady:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Znalazłam dwa "męskie blogi" o szyciu. Najbardziej interesujące jest to, że prowadzą je starsi panowie. A może da się coś podejrzeć np "inny" kołnierz przy koszuli?

http://jerpfahlies.blogspot.com/

http://mainelydadswintercoat.blogspot.com/
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
bardzo ciekawe,ogladnelam tylko poczatek ale musze przejrzec calosc
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
I ten pierwszy pan - to bankier...

Z biedy to on raczej nie szyje... :D

I pomyśleć... ech... że niektórzy uważają, że jak się coś szyje, szydełkuje czy robi na drutach dla siebie - to znaczy, że go nie stać, żeby kupić gotowe...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
I ten pierwszy pan - to bankier...

Z biedy to on raczej nie szyje... :D

I pomyśleć... ech... że niektórzy uważają, że jak się coś szyje, szydełkuje czy robi na drutach dla siebie - to znaczy, że go nie stać, żeby kupić gotowe...

Ania
Imponuje mi takie podejście do życia. Kiedyś czytałam wywiad z lekarzem cieszącym się ogromnym poważaniem w swojej specjalizacji, który w wolnych chwilach tworzył lampy witrażowe coś a'la Tiffany. A mógł sobie kupić ;) ale jak twierdził wspaniale go to relaksuje i odpręża a w gabinecie taka lampka tworzy bardzo przyjazną atmosferę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
I ja chciałabym pokazać swoje wypociny : uszyj-sobie-zycie.blogspot.com :) Dopiero początki początków, ale mam nadzieje, że sukcesywnie będę blogować.

Pozdrawiam serdecznie :)

18 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.