Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Oto maszyna Babci. Wyleżała się z 10 lat. Na szczęście działa i od miesiąca stała się moim ulubionym domowym sprzętem :) A poniżej to, co próbuje na niej zdziałać. Dopiero zaczynam, więc proszę o wyrozumiałość :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na pierwszy ogień poszła moja stara koszulka. Umyśliłam sobie zrobić z niej sukienkę dla Zosi. Poniżej to, co wyszło. Problemów było co nie miara! Ale z efektu jestem nawet zadowolona, mimo, że nie wszystko jest równo i tak jakbym chciała. Ale jak na pierwszy raz, to chyba może być.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie dziwię się, że jesteś zadowolona - bo sukieneczka śliczna! I to uszyta z niełatwej w szyciu dzianiny!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
W ogóle nie widać aby to były twoje pierwsze próby szycia! Niektórzy rodzą się z talentem krawieckim. Świetnie Ci wyszła, naprawdę jestem pełna podziwu!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
A..., to dlatego materiał się marszczył, przesuwał i generalnie był nie do opanowania :D. Dzięki Czeremcho :) i dzięki Susanno :)

--- Ostatnio edytowane 2011-06-08 11:13:34 przez Beti ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jej naprawdę fajnie :) też bym była zadowolona na twoim miejscu :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna sukieneczka jak na pierwszą uszytą przez ciebie rzecz wyszła superandzko :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sliczna sukienka! jak najbardziej masz prawo byc zadowolona :) a dzianina jest kaprysna w szyciu, fajne rzeczy mozna z niej stworzyc, ale ja na razie ja omijam szerokim lukiem, bo mi przy ostatnim szyciu ciagle ja wciagalo, porazka... tym bardziej podziwiam sukienke :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No naprawdę. Szyję z przerwani od dwóch lat, a jeszcze się do dzianiny nie odważyłam dotknąć, a Ty od niej zaczynasz :-P

Bardzo ładna sukieneczka wyszła. I tak przy okazji - maszyna ma cudowny kolor. I widać, że zadbana, choć wiekowa.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za miłe słowa. Od razu chce się szyć dalej!
Pewnie, jakbym wiedziała, że dzianina to taki trudny materiał, to bym się jej nie ruszyła. Ale nie wiedziałam, no i może dobrze :)
A maszyna, jak na swój wiek, działa bardzo dobrze. Podobno była mało używana, bo Babcia nie szyła, tylko pożyczała czasem komuś z rodziny.

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.