Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ojej Madzia, to dobrze, ze nic powazniejszego Ci sie nie stało!
Samochod pewnie, ze potrzebny, ale Twoje zdrowie i zycie wazniejsze.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie ćwiczę , brak czasu... lenistwo...ale za to raz w miesiącu czasem raz na dwa funduje sobie masaż kręgosłupa, bardzo mi to pomaga i ułatwia życie przy maszynie, a teraz to chyba muszę siedzieć na okrągło zegara bo wczoraj rozbiłam auto :( a mamy wyjazd 8 sierpnia na wakacje, nic mi nie jest :p Nie należę do piratów drogowych więc mam tylko zbity nos i siniaka na kolanie ;-)
O rety, Madzia, ale miałaś zapięte pasy?
kolega kiedyś próbował staranować lanosem ciężarówkę wywożącą drewno z lasu. Pasy uratowały mu życie, samochód wbił się pod pnie - poszedł do kasacji, a kolega ze złamaną nogą wylądował w szpitalu
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Brrr...
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hmm , kierowca w zapiętych pasach ,w razie stłuczki ma np.uraz szyi od uderzenia w zagłówek ,a tu co ,rozbity nos czyżby o szybę ?

no, Pani Magdo były te pasy zapięte?

oczywiście ,współczuję - nawet drobny wypadek jest straszny

--- Ostatnio edytowane 2011-07-17 04:05:34 przez zanetta ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pasy były zapięte, w kierownice się uderzyłam nosem, nic mi nie jest, mam się dobrze, a auto ma kilka rzeczy do wymiany i nadaje się do dalszej eksploatacji, lampa, zderzak, opona, felga..
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej Madziu! Na szczęście Ty jesteś cała i to jest najważniejsze! Reszta to nic!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.