Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sporo osob chwali ta ksiazke, za kilka dni wybieram sie na wakacje do Polski i tez sobie ja zamowie. Bo jak piszesz - Burda kaze zrobic to czy tamto, a poczatkujacy szyjacy moga nie wiedziec, jak to zrobic...
I sporo osób ma rację. Chyba na stronie Łucznika są przykładowe strony z tej książki - zobacz sobie spis treści i ile detali jest omówione, a także przykładowe strony z instrukcjami. Bardzo dobrze wydane 34 zł :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dobrze wydane 34 zł :)
35zl plus 18zl przesylka, ale raz wydam i moze wroci mi chec do szycia... a jak nie, to pozostane przy ciuszkach dla coreczki, lepiej mi sie te male rzeczy szyje...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
35zl plus 18zl przesylka, ale raz wydam i moze wroci mi chec do szycia... a jak nie, to pozostane przy ciuszkach dla coreczki, lepiej mi sie te male rzeczy szyje...
E... faktycznie, zapomniałam że cena jest inna. Wybacz, a przesyłkę pominęłam, bo robiłam jednocześnie większe zamówienie i na dodatek z paroma innymi osobami, więc przesyłka wyszła prawie mi rzędu kilku zł. A cenę wyparłam z pamięci, bo to był dobry wydatek, nie żałuję ani trochę zakupu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Helen - opisów nie ma co czytać _zawczasu_. Wydają się nagle znacznie jaśniejsze, gdy posuwasz się krok po kroku do przodu i jesteś na tym właśnie co trzeba etapie szycia.

To jest za dużo czynności, za dużo etapów i zmian, żeby je wszystkie zwizualizować przed szyciem.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te spodenki wykonczyly i mnie i moja maszyne!!! Zalozylam stopke do zamkow krytych, przeszylam kilka cm i trach... teraz ciezko chodzi i szura, jakby cos sie ocieralo w okolicy chwytacza, ktory to juz kilka razy rozbieralam i skladalam do kupy, wyczyscilam, naoliwilam i nic :( padla mi maszyneria, kurcze, a szorty nieskonczone i nie beda do niedzieli... Nie wiem czy to ma zwiazek z ta stopka do zamkow :-S no nie znam sie zupelnie, ale kupilam niby odpowiednia, nawet specjalnie do maszyn z chwytaczem wahadlowym... plakac mi sie chce nad ta moja maszyna, ehhh, nie wiem, co z nia poczac...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A rozebrałaś cały dół ? Tzn płytkę ściegową i ząbki też odkręć i wyczyść może tam się coś zaczepiło razem z odrobiną igły która się złamała :-S nie mam innego pomysłu
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Plytke odkrecilam, zabkow nie. A zlamany kawalek igly znalazlam... no trudno, jutro i tak jade na kilka tygodni do Polski, jak wroce to bede sie dalej martwic :/

--- Ostatnio edytowane 2011-06-18 21:58:00 przez helen ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj helen :) ja też szyłam szorty dla córki i korzystałam z tego wykroju,tylko trochę go przerobiłam dla ułatwienia i na życzenie córki.Nie zrobiłam zaszewek ani kieszeni,trochę skróciłam nogawki ina biodrach,wszyłam gumki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
chciałam dodac zdjęcia ale coś nie wyszło :(
Załączniki

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.