Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A oto jej pomysł na sukienkę, jak ja to zrobię? Jeszcze nie wiem, pewnie uszyje najpierw sukienkę z szyfonu, kupie pod kolor taśmę cekinową i będę naszywać, bo innego pomysłu nie mam. :boisie:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no no
to czeka Cie duuuuuużo roboty :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Niech ci pomoże... ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Stwierdzam, że jednak dzieci potrafią nas wziąć pod włos i pod ambicję. Ale jak przysiądziecie się we dwie, to córka będzie miała co wspominać, na pewno nikt takiej nie będzie miał:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
A oto jej pomysł na sukienkę, jak ja to zrobię? Jeszcze nie wiem, pewnie uszyje najpierw sukienkę z szyfonu, kupie pod kolor taśmę cekinową i będę naszywać, bo innego pomysłu nie mam. :boisie:
Oj, jeżeli chodzi o modę, to faktycznie Plotkara jest niezła :D

Ja kiedyś widziałam jak Gok Wan robił podobną bluzkę za pomocą naklejania specjalnym klejem bodajże takich świecidełek, ale to też jest pracochłonne :)
Avatar użytkownika
Administrator
Osz kurcze kreacja jak z czerwonego dywanu - przepiękna. No Madziu czeka Cię dużo pracy ale wiem, ze podołasz :) Poproszę zdjęcie samej sukienki i sukienki na córze :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
OOOOOOOOO ale Cię praca czeka, ambitne zadanie fakt:)Ale nawet przez myśl mi nie przeszło że się poddasz. Coś czuję że na głowę będzie bić oryginał:)

--- Ostatnio edytowane 2011-10-27 07:57:17 przez kaarolink_a ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
trzecia sukienka na pierwszym zdjeciu tj. Scarlett Jahanson jest idealem!!! kwintesencja kobiecosci, lekkosci, wdzieku i wielkiej klasy!!!!!!!!!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moja pociecha zmieniła "zamówienie" na sukienkę studniówkową :D, ale zostajemy w kręgu Plotkary, aczkolwiek ta zmiana nie ułatwiła mi zadania bo stopień trudności tez występuje. Tkanina prawdopodobnie przyjdzie dzisiaj, jak ją uszyję to w końcu pożyczę aparat i zrobię fotki wszystkich ostatnich uszytków.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Moja pociecha zmieniła "zamówienie" na sukienkę studniówkową :D, ale zostajemy w kręgu Plotkary, aczkolwiek ta zmiana nie ułatwiła mi zadania bo stopień trudności tez występuje. Tkanina prawdopodobnie przyjdzie dzisiaj, jak ją uszyję to w końcu pożyczę aparat i zrobię fotki wszystkich ostatnich uszytków.
Twoja pociecha to ma ogromne szczęscie mają tak zdolną i kreatywną mamę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.