Wersja do druku

34 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Opłaca się za te pieniążki. Też jestem teraz w Niemczech :) i wiem że wcześniej kosztował on w ALDI 199 EURO
a MASZYNA JEST DOBRA - TANIEJ SINGERA NIE KUPISZ
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja mam Merrylocka 4-nitkowego, na razie mam niecały rok, jeszcze nie było z nim żadnych problemów,ja jestem zadowolona.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziewczyny potrzebuje opinii kogoś bardziej doświadczonego.
Jestem sobie teraz w Niemczech i jest promocja w Aldim na overlocka Singer 14SH654. Cena to 159E, czyli 700zł i się zastanawiam czy to się opłaca czy nie? Ja się kompletnie nie znam wiem tylko, że na overlocka za ponad 1000 zł na razie mnie nie stać i nie wiem czy czekać i odkładać czy ten singer mi wystarczy? Co o niej myślicie?
mam instrukcję do tego overlocka po polsku, mogę ci przesłać mailem na privo,

kupiłam go, ale potem zwróciłam do sklepu, trudno było mi w nim nawlekać nici, być może ta trudność wynikała z tego, że z overlockiem miałam do czynienia po raz pierwszy. Orginalnie nawleczony szył bardzo dobrze. Uważam, że za tę cenę warto go kupić.

kupiłam Janome 1200d, ta maszynka ma uproszczony system nawlekanaia nici, jestem z niej bardzo zadowolona, jedyna jej wada, to że sporo kosztuje,
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polecam overlocki z TOYOTY modele z serii SL bardzo solidna konstrukcja modele SL3314 i SL3335 no i tez są godne polecenia 4 nitkowy Merrlock 848ds ma dodatkowo 6 stopek cena 749zł i jeszcze Merrylock 689 ale to juz 5nitkowy cena 1549

--- Ostatnio edytowane 2012-01-19 14:01:34 przez pavel ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Kupiłam właśnie overloka firmy Medion. Czy spotkałyście się już z maszyną tej firmy? Jakie opinie, wrażenia?
Avatar użytkownika
Administrator
Polecam overlocki z TOYOTY modele z serii SL bardzo solidna konstrukcja modele SL3314 i SL3335 no i tez są godne polecenia 4 nitkowy Merrlock 848ds ma dodatkowo 6 stopek cena 749zł i jeszcze Merrylock 689 ale to juz 5nitkowy cena 1549
Pavel Ty sią konserwacją (czyszczeniem) maszyn też zajmujesz czy tylko doradztwem i sprzedażą?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pavel Ty sią konserwacją (czyszczeniem) maszyn też zajmujesz czy tylko doradztwem i sprzedażą?

No pewnie że sie zajmuje, czyszcze konserwuje i naprawiam a z czym masz problem?
Avatar użytkownika
Administrator
Pavel Ty sią konserwacją (czyszczeniem) maszyn też zajmujesz czy tylko doradztwem i sprzedażą?

No pewnie że sie zajmuje, czyszcze konserwuje i naprawiam a z czym masz problem?
Generalnie z niczym ale przydałoby się profilaktycznie przeczyścić moją starą Husqvarnę i overlocka (Toyota SL 3335). W sumie overlocka powinnam wyczyścić w sklepie w którym go kupiłam, żeby gwarancja nie przepadła ale boję się, że zostanie "przetrzymany" a ja go potrzebuję praktycznie non stop :)
Zmierzając do setna ;) chciałabym żeby ktoś wyczyścił Husqvarnę, zerknął czy z nią wszystko OK, posprawdzał itd. ale żeby nie trwało to tygodniami. Po prostu zależy mi na czasie a Ty jesteś z Katowic więc mam do Ciebie rzut beretem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no cos bym mogł pomóc ale to ci napisałem na PW
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przyłączę się do tego wątku, żeby nie powielać. Poszukuję overlocka i chciałabym poprosić Was o doradzenie jakiegoś/czegoś. Obecnie szyję na zwykłej domowej maszynie typu Łucznik, ale to strasznie wolno idzie i takie dyr, dyr, dyr mnie denerwuje. Nuda mnie dopada przy długich prostych, a jedynie na zakrętach coś się dzieje. Jest to dla mnie ogromna strata czasu, którego i tak mi brakuje ;-) Niestety na maszynach przemysłowych nigdy nie szyłam, ale pracowałam w marketingu jednej szwalni. Byłam zachwycona tempem pracy szwaczek. Zastanwiam sie i przyznam, że to tempo mnie bardzo kusi, nad przemysłowym overlockiem. Raczej na nowego nie uzbieram, ale używany w dobrym stanie... Przyglądałam się Juki i Surubie. Będę wdzięczna za Wasze sugestie!

34 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.