Wersja do druku

34 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jutro ci potwierdza dokładną cenę
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem że to nie giełda ale potwierdzam cenę merrylock 689 za 1543zł także trzeba się śpieszyć bo mam ostatnie dwie sztuki będą u mnie w środa czwartek najpóźniej
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem że to nie giełda ale potwierdzam cenę merrylock 689 za 1543zł także trzeba się śpieszyć bo mam ostatnie dwie sztuki będą u mnie w środa czwartek najpóźniej
Myślałam, że taką cenę widziałeś w jakimś sklepie int..Cena jest rewelacyjna, ale dla mnie trochę z szybko. Mam nadzieję, że najpóźniej za dwa m-ce zakup będzie możliwy. A jest szansa, że jeszcze będą w takiej cenie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Będę się starał żeby i taka cena była i za 2 miesiące i przez cały rok :-):-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Będę się starał żeby i taka cena była i za 2 miesiące i przez cały rok :-):-)
Ooo, to mi się podoba. A czy w zestawie są dodatkowe stopki?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witanko,
a ja mam takie pytanko również rozglądam się za overlockiem ale :
1: jakiej firmy są najmniej awaryjne?
2: czy tylko przemysłowa nadaje się do grubszych materiałów, czy któraś z was ma maszynę nieprzemysłową i radzi sobie też z grubszymi materiałami?
3: czy według was warto zakupić ze stołem czy to kwestia przyzwyczajenia?
4: będę świadczyć usługi krawieckie i chciałabym by miał więcej możliwości tak do 2 tys. zł, więcej nie dam rady wyłożyć(choć to i tak dużo).
5:rozumiem , że jak już kupować to najlepiej 5 nitkowy?
6: no i gdzie kupujecie nici oraz igły do overlocka w korzystnych cenach?
będę wdzięczna za wskazówki z waszej strony :)

magda
Avatar użytkownika
Świeżynek
hmm:( nikt mi nie chce pomóc????

doradźcie chociaż co sądzicie na temat tego overlocka o co miałabym ewentualnie dopytać sprzedawce!?
http://allegro.pl/4-nitkowy-owerlok-overlock-lucznik-720d-4-gratis-i2957243939.html#tabsAnchor

zrozpaczony
madzik
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
4-nitkowy moim zdaniem odpada. Nie ma ściegu drabinkowego - a taki ci się w zakładzie bardzo przyda.

I szybkie odpowiedzi.

1. Nie wiem. Mam jeden, właśnie łucznika i nie jest wcale awaryjny.
2. Wykańczam nim nawet jeans, ale wtedy pilnuję, żeby nóż nie musiał go ciąć. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby odmówił współpracy z jakimkolwiek materiałem.
3. Ja bym ze stołem nie chciała. A jak ci przyjdzie skrócić rękawki w niemowlęcej bluzeczce? Bo i takie usługi się zdarzają. Nie wyobrażam sobie pracy bez wolnego ramienia, chociaż wiem, że inni sobie radzą.
5. Zdecydowanie.
6. Kupiłam 8 lat temu chyba ze 12 igieł zamawiając owerlok i do dziś mam pewnie co najmniej 6. Czyli - nie dokupuję. A nici - w lokalnej pasmanterii. Za czasów działalności kupowałam w hurtowni. Też lokalnej, bo kolory lubię dobierać "na żywo", nie przez internet.

Ania






--- Ostatnio edytowane 2013-02-01 16:34:55 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej madzik tak jak pisze Ania. Proponuje odrazu z doświadczenia żebyś zainwestowała w w 5nitkowy coverlock docenisz jego mozliwosci w zakladzie jak co to pisz na priv coś doradze w dobrej cenie
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam
pani Aniu dziękuję za cenne wskazówki, no to teraz mam nowy dylemat jaki coverlock kupic:).
może pavelku doradzisz cos do 2.tysięcy zł? mam nadzieje, że da sie za taka cenę kupić:zawstydzony:

Ważne by był na gwarancji,
można było bez problemu dostać części i
by wszelkie tkaniny dało się na nim szyć:)

Ale mam wymagania kochani co?:)


34 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.