Wersja do druku

34 strony: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Madzik właśnie o nim mówiłem u mnie cena 1543zł 2lata gwarancji zestaw stopę na wyposażeniu
Pavel, czy Ty masz jakąś stronę internetową, żeby można było poznać całą Twoją ofertę maszyn i overlocków?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie jeszcze nie mam strony internetowej
Avatar użytkownika
Świeżynek
Odradzam Łucznika, zszedł na psy. Są różne dobre marki, jak Cię nie stać na coś lepszego, spróbuj na raty. Ja mam coverlocka Elny 745, nie trzeba zmieniać stopek, używa się tylko jednej. Możesz nią szyć overlockiem 3 i 4 nitkami, mereżką, drabinką, wszywać gumy, podszywać dzianiny,itd, co tylko chcesz. Jednak kosztuje 4 tys. Mam też 20 letni overlock firmy "Privileg" za 200 marek ówczesnych. Jest doskonała, bez awarii, silnik mocny i nie do zdarcia, jak wszystkie tej firmy maszyny. Koło 1000 zł musisz dać, żeby mieć coś solidniejszego.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam coverlocka Elny 745, nie trzeba zmieniać stopek, używa się tylko jednej. Możesz nią szyć overlockiem 3 i 4 nitkami, mereżką, drabinką, wszywać gumy, podszywać dzianiny,itd, co tylko chcesz. Jednak kosztuje 4 tys.
No nie ma co ukrywać Elna 745 to kombajn szyjący po niej juz jest tylko Elna 845 z górnym przeplotem
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mój coverlock Elna745 ma 6 lat i odpukać, jest doskonały. Szyje dosłownie wszystko, tylko cena nie jest zachęcająca przeszło 4 tys. Używałam jej w swoim zakładzie na okrągło. Polecam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No nie przesadzaj 744 kosztowała 3299zł teraz nowa 745 ma cene wyjsciową 3799zł u mnie ostatnia cena była 3199zł
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak jak pisałem to jest maszyna nie do zajechania fajnie, że służyła Ci przez te 6 lat bezawaryjnie i napewno posłuży wiele więcej
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja mam Pfaff Coverlock 4852 inwestycja kosztowna. Szyje się 2,3,4,5 nitkami.Zmienia się głównie pozycję igły w zależności od wybranego ściegu. Jestem z niego zadowolona, części i naprawa są niestety dość drogie. Słaby punkt to chwytacze zbyt miękki materiał użyty do ich produkcji. W obsłudze po zapamiętaniu jak ustawić ściegi prosta. Dużo stopek do dokupienia, ale w obłędnych cenach. Mam ją już długo 6 czy 8 lat nie pamiętam dobrze, używam codziennie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry wieczór wszystkim, jestem nowa na forum. Pozdrawiam serdecznie.
Mam pragnienie zakupu overlocka do szycia moich własnych sukienek. Będę wykorzystywać zarówno dzianiny, jak i materiały śliskie, jak satyna. Czy możecie mi służyć radą jaki overlock kupić? Dysponuję skromnym budżetem 1000zł..
________________________________________________________
Excellence is not a skill. It is an attitude.
Ralph Marston
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie przesadzam, widziałam za przeszło 4 tys, jak dobrze pamietam to około 4250zł, w styczniu. Byłam zaskoczona. A teraz patrzę w internecie są za 3800zł. W sklepie chodza drożej; dodatkowe opłaty prowadzenia sklepu.

34 strony: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.