Wersja do druku

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Stany to wogóle jakis inny świat..
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nawet nie wiedziałam, że jest taki wątek :). Niektóre ubrania przepiękne, ale czy są one dziecięce myślę, że nie za bardzo. W każdym razie na pewno mogą zainspirować. Moje zdolności pozwalają mi niestety tylko szyć z wykrojów.
A może jest, a jeśli nie to stworzyć wątek z rzeczami, które już uszyłyśmy dla dzieci? Co Wy na to?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jestem za.Chetnie podpatrze i moze kiedys probuje.
Kto pierwszy?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
W wolnej chwili założę wątek w "Naszych dziełach" i powrzucam, to co ja uszyłam dla dzieci. Może ktoś się przyłączy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja dopiero zaczynam zabawę z dziecięcymi ubraniami, ale chętnie podłącze się do wątku, z nadzieją na podpatrzenie ciekawych i wygodnych rozwiązań, bo nie trudno uszyć dziecku coś jak dla dorosłego, tylko czy maluchowi będzie wygodnie?
ostatnio moja córa dostała w prezencie ładne jeansowe spodnie, tylko, bez żadnej gumki chocby z tyłu, czy zakładek a przy tym pasek jest dosyc obniżony, na wieszaku super się prezentują ale kiedy się bawi, biega, skacze to ja obcikają na brzuszku, a kiedy kuca, układa klocki to zsuwają się z tyłka bo są za niskie:dobani: to ja już wole kupić materiał i sam uszyć:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Śliczne te ciuszki ja ostatnio szyłam dla mojej bratanicy parę ciuszków fajna zabawa.:tak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W wolnej chwili założę wątek w "Naszych dziełach" i powrzucam, to co ja uszyłam dla dzieci. Może ktoś się przyłączy.
ja do tej pory szylam przede wszystkim dzieciece rzeczy i zdjecia wklejalam na swoim watku, wiec nie wiem, czy warto wklejac je po raz drugi, na tym dzieciecym (zalozonym rzez Ciebie) :bezradny:
A dzisiaj kupilam sobie nowa burde dziecieca z checia uszycia kolejnych ciuszkow dla cory, a tam prawie wszystko na wzrost ponad 100cm, czyli bede musiala jeszcze poczekac ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
teraz jest burda dla dzieci???
czy kupiłaś z allegro stary numer??
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Helen jakoś jeszcze sie do tego nie zabrałam, ale myślę że w jednym wątku byłoby fajnie. Czy się przyjmie - zobaczymy.

Też mnie wkurzają te rozmiary z Burdy dla dzieci, wszystkie takie duże. Moja starsza córka nosi juz prawie 92, więc mam co raz większy wybór.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
teraz jest burda dla dzieci???
czy kupiłaś z allegro stary numer??
kupilam nowy, ale w niemczech, w PL jeszcze chyba nie ma


Też mnie wkurzają te rozmiary z Burdy dla dzieci, wszystkie takie duże. Moja starsza córka nosi juz prawie 92, więc mam co raz większy wybór.
moja tez nosi czesciowo rozmiar 92 ;)
________________________________________________________

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.