Wersja do druku

9 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Zauważyłam, że na pewnych przeglądarkach forum nie działa tak jak należy. Dotyczy to popularnej Internet Explorer.
Chodzi o problem wgrywania zdjęć. Użytkownikom korzystającym z IE nie otwiera się osobne okno do wgrywania zdjęć. Musimy poprawić ten błąd. Ten problem nie pojawia się w momencie korzystania z Mizilli Firefox. Proszę zatem o cierpliwość.
W tym wypadku jeśli korzystacie z IE możecie wgrać zdjęcia korzystając z osobnego serwera np. imageshack. Wystarczy wgrać zdjęcie na serwer i korzystając z ikonki obrazu (6 od lewej) wpisać adres url obrazka. Wówczas zdjęcie pojawi się w poście.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Chciałam zapytać, dlaczego jak wchodzę na forum to widzę czerwone teczuszki, ale nie przenosi mnie do ostatniego postu, który przeczytałam od ostatniej wizyty? A ja nie pamiętam czy ostatnio czytałam coś na str. 5 czy na 10. Czy muszę się przekopywać przez cały temat od początku? Czy może się to gdzieś ustawia?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To dobra uwaga ,było by wygodniej .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja mam taki problem, że z niektórych wątków wciąż przychodzą mi na maila powiadomienia o nowych postach, a z innych wątków nie, pomimo, że wszędzie wyłączyłam powiadamianie. :( I tak wchodzę codziennie na forum, więc nie potrzebuję tej usługi, bo zasypuje mi skrzynkę. A co będzie jak się pojawi więcej użytkowników??

--- Ostatnio edytowane 2010-01-16 17:44:04 przez Jagoda ---
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli się nie mylę to wchodzisz w edycję profilu i zaznaczasz na końcu jest o mailach na skrzynkę -nie
I jeszcze jedno na głównej stronie forum ,jest u góry powiadamiaj o nowych postach kliknij na to i pojawi sie opcja nie powiadamiaj ,kliknij i już


--- Ostatnio edytowane 2010-01-16 18:40:32 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli się nie mylę to wchodzisz w edycję profilu i zaznaczasz na końcu jest o mailach na skrzynkę -nie
I jeszcze jedno na głównej stronie forum ,jest u góry powiadamiaj o nowych postach kliknij na to i pojawi sie opcja nie powiadamiaj ,kliknij i już


--- Ostatnio edytowane 2010-01-16 18:40:32 przez migotka ---
Tak, wiem, ja już to wszystko zrobiłam. Dlatego właśnie zgłaszam problem.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
Czerwone teczuszki to nowe posty w wątku - taka informacja dla Was, że ktoś coś dopisał do tematu. Klikając na datę np "Z 2010-01-10 22:25:59" przenosi nas do ostatniej nowo dopisanej wiadomości. Niestety nie przenosi nas do ostatnio czytanej wiadomości... zgłoszę to, może Pan informatyk coś zadziała :D

Co do powiadomień to też problem został zgłoszony :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
INFORMUJĘ, iż po wejściu w edycję profilu, u dołu widać listę monitorowanych wątków/kategorii i można je wyłączyć wg uznania :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
U mnie wszystko teraz działa jak należy i przestałam dostawać powiadomienia. Bardzo dziękuję Panu Informatykowi. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)

9 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.