Wersja do druku

40 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Duma by mnie rozpierała, gdyby ktoś zechciał podobną ;-))

A teraz przymierzam się do jakiejś spódnicy z papavero, bo te Burdy co mam, to nic mi nie podchodzi ;)
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna torba :) masz chłopie zdolności :oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Duma by mnie rozpierała, gdyby ktoś zechciał podobną ;-))

A teraz przymierzam się do jakiejś spódnicy z papavero, bo te Burdy co mam, to nic mi nie podchodzi ;)
No ta ostatnia spódnica z papavero jest godna polecenia...i pasuje chyba w każdej kategorii wiekowej w zależności od użytej tkaniny ale szczerze mówiąc a raczej pisząc to jest tam taka krótka z zakładkami i dużo dziewczyn ją uszyło i powychodziła cudnie z tego co pokazywały, efektowna a prosta o ta tutaj tylko ja bym ja dłuższą zrobiła:)- to tak na marginesie oczywiście
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://monikamagdalena.blogspot.com/ napisał w dniu 2012-01-13 18:00:27:
Duma by mnie rozpierała, gdyby ktoś zechciał podobną ;-))

A teraz przymierzam się do jakiejś spódnicy z papavero, bo te Burdy co mam, to nic mi nie podchodzi ;)
No ta ostatnia spódnica z papavero jest godna polecenia...i pasuje chyba w każdej kategorii wiekowej w zależności od użytej tkaniny ale szczerze mówiąc a raczej pisząc to jest tam taka krótka z zakładkami i dużo dziewczyn ją uszyło i powychodziła cudnie z tego co pokazywały, efektowna a prosta o ta tutaj tylko ja bym ja dłuższą zrobiła:)- to tak na marginesie oczywiście
Tak przeglądałem spódnice i też pomyślałem, że ta, która pokazałaś będzie w miarę łatwa i efektowna. Choć chciałem jeszcze na forum zapytać, ale mnie ubiegłaś :))
Zraz obmierzę mamę i odpowiedni wykrój wydrukuję :)
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajny pomysl z ta spodnica, a mama jest zgrabna i na pewno bedzie sie w niej ladnie prezentowac :) Ale ruszyles z szyciem! A mnie len noworoczny dopadl :zawstydzony:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miała być spódnica z papavero, ale mamie nic się jakoś szczególnie nie spodobało (większość modeli ma zakładki) to przejrzałem te numery Burdy, co mam i znalazłem w numerze 10/2008 model na spódnicę z dokładnym opisem, w cyklu krótki kurs szycia.

Spódnica ma z przodu rozporek, z tyłu dwie zakładki. Coś mi się wydaje, że oni w tej Burdzie tym modelkom od tyłu klamerkami spinają rzeczy ;)

Uszyłem z wełny, co się nazywa jakoś na "B", zapomniałem co przeczytałem w sklepie. Na prawej stronie ma meszek, na lewej jest błyszcząca i widać splot.

Samo uszycie nie jest jakoś wielce skomplikowane, nawet za dużo pracy z dopasowaniem nie było. Ale ta cholerna podszewka. Już na blogu napisałem, że gdybym ją wszywał po swojemu to byłoby o wiele lepiej, ale ja głupi się Burdą kierowałem. No cóż, jest jak jest. Podszewka nigdzie nie ciągnie od wewnątrz, nie opina, więc jakiś mały sukces jest.

No i przyznam się, że szycie męskich rzeczy sprawia mi większą przyjemność. Może to się z czasem zmieni. Następne będą chyba jeansy ;)

________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna jest :D A ten kolor :szok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna spódnica:) mnie też do męskich rzeczy ciągnie nawet z racji tego że mojego M. trudno do sklepu zaciągnąć- więc bym szyła i nie miał by nic do gadania- ale o wykrój trochę trudno hmmm
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajnie że obszywasz mamę :)
Z tego co ja szperałem po necie to mało co można uszyć dla faceta, mało wykroi. To jest bardzo smutne dla mnie. Ale chyba taka zwyczajnie jest kolej rzeczy że uczymy się na kobitkach a potem MARYNARY GAJERY etc .. ;)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no no

ladny kolorek :)

40 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.