Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wielkie, wielkie, wielkie dzięki wszystkim.:)Tak już jest że odkąd pamiętam igła jest moją najlepszą przyjaciółką,ja nieustannie szukam gdzie mogłabym jej użyć i stąd te moje wyszywanki.Panett-na tej czarnej sukience to miały być różyczki a wyszły mi roladki, ale synowa i tak była zachwycona. Bardzo chcę się nauczyć robić kwiaty z tkanin,znam kobietę która tworzy cuda,ale za skarby nie chce się podzielić swoją wiedzą,w necie ani w księgarniach jak na razie nic nie znalazłam,może źle szukam? Sus!Już wiem dlaczego wczoraj tak narozrabiałam-odezwało się moje ADHD,za długo mi się wczytywało więc klikałam żeby przyśpieszyć i przerywałam wczytywanie-niecierpliwość to moje drugie imię:p.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nasz ADHDowcu, ślicznie z przyjaciółką swą współtworzysz. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzięki Jagódko:)Zachęcona Waszymi pochwałami wklejam jeszcze parę fotek.Pomarańczowy żakiet z tafty uszyłam sobie do gorsetowej sukni na ślub starszego syna(suknię szyto w salonie więc nie wklejam bo to nie moje dzieło).Reszta rzeczy to przeróbki z ciucholi,szarozieloną spódnicę uszyłam z lnianej zasłony i oczywiście dorwałam się do niej z igłą,bluzka z ecru jest z firanki,tunikę uszyłam z dwóch spódnic w rozmiarze XXL. tak samo szaroczarna spódnica-była na gumce gdzieś na 120 w pasie,Uwielbiam buszować po ciucholach,a potem przerabiać kupione za grosze rzeczy,niestety czasu mało!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dano, dla ciebie trochę kwiatów z tkanin , miłej nauki http://picasaweb.google.fr/ELIZABETHA76/BrochesParaElPelo# http://picasaweb.google.com/izilda.silvasantos/ArteEmFuxico#

--- Ostatnio edytowane 2010-04-02 22:54:17 przez ITA ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tutaj też znajdziesz kwiaty z materiału.
]hop
hop


--- Ostatnio edytowane 2010-04-04 12:32:21 przez panett ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oczywiście wszystko mi się podoba alee czerwona sukienka mnie zachwyciła bardzo ,jest piękna .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dano! jesteś mistrzynią w kamuflowaniu dziur, te kwiaty tworzyły piękną całość z tą bluzeczką,a sukieneczka czerwona -piękna......
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne przeróbki!!! oraz twórczość od podstaw!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi bardzo spodobała się bluzka z firanki :) chciałabym taką mieć, chyba przejdę się do sklepu firanowego ;)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wszystkim bardzo,bardzo gorąco dziękuję!:):):)

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.