Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Administrator
Mi bardzo spodobała się bluzka z firanki :) chciałabym taką mieć, chyba przejdę się do sklepu firanowego ;)
Mi tak samo - jestem zauroczona bluzeczką. Monko kiedyś sama szyłam bluzkę z firanki wiec polecam :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szczerze powiem, że nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby kupić firanę na bluzkę:) a tak super to wygląda :D
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witaj Dano
Podzielam zdanie Wszystkich cudownie było ty zajrzeć.
Ze wszystkich rzeczy urzekł mnie pomarańczowy żakiet. Proste, gładkie powierzchnie i to mi się podoba, ale rozłożyły mnie rękawy. Powiem tak są zajeb...ście wszyte, naprawdę zauroczyły mnie. Spoglądałem na nie kilkanaście minut- rozłożyłaś mnie na łopatki. Linia wszycia rękawów do podkroju pach jest bajeczna, rzadko kiedy można tak perfekcyjne szycie znaleźć. Niech ci "wielcy" kreatorzy się chowają-pobiłaś ich.
Na uwagę z mojej strony zasługuje szara spódnica jest świetna.Pozostałe rzeczy BARDZO ŁADNE. Jak dla mnie lepiej by zadziałało na wyobraźnie, gdyby te rzeczy były wyeksponowane na figurze.Wtedy widać, jak ładnie pracuje dana rzecz, jak się układa materiał w ruchu, jak falują załamania. Kukła/manekin-martwa rzecz bez polotu. Tak, czy siak za żakiet masz ode mnie OSCARA KRAWIECKIEGO. POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
OSCAR
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzięki wielkie Arturze,rękawy jak rękawy wszyłam, było ok. i tyle. Jestem samoukiem więc staram się jak mogę. Nie spodziewałam się tego Oskara i nie mam kreacji na galę,muszę szybko coś uszyć:D Ale naprawdę sprawiłeś mi wielką frajdę bo Oskar przecudnej urody,pokochałam go od razu i humor wisielczy mi się poprawił. Wielkie,wielkie dzięki Arturze!!!:D

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.