Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak to jest mozliwe że przeoczyłam to pytanie,
Nie kupiłam, bo mój ukochany powiedział że nie kupi mi drugiej maszyny tytlko mam sobie sprówadzić moją z polski któarą przed wyjazdem podarowałam siostrze, no i zonk jest bez maszyny :/
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
Hej REGGI
TO musisz ugłaskać kotka-może CI kupi na urodziny/imieniny?:D:D:D:D
A w którym kraju obecnie przebywasz?
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie da rady mój kotek jest nie do przekonania jak już coś postanowi to żadna siła nie da rady tego zmienić, nawet mój kobiecy urok nie daje rady (żarcik)i oczy kota z shreka .

A obecnie przebywam w manchesterze,
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
Reggi co ty tam robisz?
Pracowałem przez ponad 2 lata w Glasgow-jako krawiec, oczywiście.Praca fajna i mi tam się podobało,ale rodzina w kraju, więc wróciłem i otworzyłem swój warsztat i tak przeleciało mi 3 lata.Nie narzekam, praca i klienci O.K.B-)B-)B-)
POZDROWIENIA
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
proponuję zastosować zasadę "jeśli nie chcesz mojej zguby, to maszynę kup mi luby" ;) i to tę lepszej marki, niech ukochany nie skąpi, tylko uszczęśliwia wybrankę. Zrobi dobrą rzecz ukochanej, to potem przez lata będzie odcinał kupony z dobrej inwestycji ;)
Avatar użytkownika
Administrator
proponuję zastosować zasadę "jeśli nie chcesz mojej zguby, to maszynę kup mi luby" ;) i to tę lepszej marki, niech ukochany nie skąpi, tylko uszczęśliwia wybrankę. Zrobi dobrą rzecz ukochanej, to potem przez lata będzie odcinał kupony z dobrej inwestycji ;)
Pajesiu bardzo podoba mi się to co napisałaś :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja obecnie pracuje, w firmie odzieżowej która prowadzi sprzedaż internetową ale jest to praca przez agencje, więc w każdej chwili moze sie to zmienić. zastanawiam się nad tą maszyną najpierw musze wybadać gdzie są sklepy z tkaninami :/ A glasgow to chyba gdzieś niedaleko mnie ale moge sie mylić :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
WITAJ Reggi
Nie wiem jak u Ciebie, ale w Szkocji/Glasgow/ były sklepy z tkaninami u Pakistanów -mieli na prawdę ciekawy towar. Nawet można coś znaleźć na bazarze za psie "peny"-grosze. W UK ciuchów jest b. dużo, można kupować za małą kasę. Ze swojego doświadczenia wiem, że to pierwszy kraj w europie gdzie wchodzą na rynek nowinki.I czy to będzie odzież czy elektronika. Tam ludzie są tacy sami, jak w USA. Znana gwiazda zareklamuje "gówno" i cała rzesza ludzi chce to mieć- prawda? Rozumiem Twojego kotka dlaczego nie chce kupić maszyny. Rozejrzyj się tam na pchlim targu lub może będziesz miała szczęście na "wystawkach" tam nawet dobre rzeczy wyrzucają.Pewnie dużo jest Polaków? A jak nie znajdziesz maszyny to przecież są T.K.max, Primark TJ.hugis/nie pamietam jak to się pisze/ no i w asdie jest Gorge to tanie shopy
HI:D:D:D
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hm a wokół siebie mam tyle pakiństańkich sklepów z odzieżą :)
no i ja pracuje w firmie odzieżowej www.boohoo.com i tam jest coś takiego że jak jest zniszczony ciuch np brak guzika lub brudne albo rozpróte ogólnie jakieś skazy mają to moge naprawde za psie grosze sobie kupić ostatnio takie piękne ciuszki sobie kupiłam co normalnie stoją po 15-20 funtów aja je mam za pare funtów :) moje słonko szczęśliwe bo to co chciałam to mam a on nie wydał np,80 funtów tylko ja wydałam np 5funtów jest różnica co nie?
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znacząca!!! :p

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.