Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem kompletnie nowa i prawie kompletnie zielona i na forum i w krawiectwie. Szukam wsparcia w sieci, co by nie upadać na duchu zbyt łatwo ;) i dlatego się tu zarejestrowałam. :)
Moja przygoda z szyciem zaczęła się niedawno, nigdy wcześniej mnie to nie interesowało, ale po pewnych przemyśleniach (zbyt dużo filozofowania, żeby tu wyłuszczać)postanowiłam zdobyć umiejętności krawieckie, zapisałam się na kurs i ... wciągnęło mnie straszliwie. :D Chyba już nie popuści... :D Szukam współpasjonatów, będę więc tutaj zaglądać. Serdecznie wszystkich pozdrawiam! :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj Jagoda. Dobrze trafiłaś. Można tu powymieniać opinie, spytać o radę. Bo czasem jest tak, że wśród znajomych nie mamy nikogo do pogadania "na temat".
A jaki kurs zrobiłaś? Jak długo trwał? Jesteś z niego zadowolona?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurs zaczął się we wrześniu i ciągle trwa (w sumie 100 godzin, spotkanie raz w tygodniu, cena 320 zł za całość). Szyjemy spódniczkę, spodnie, bluzkę i żakiet na podstawie wykrojów z Burdy w grupach ok. 8 osób, jedna prowadząca. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko to było dla mnie wcześniej absolutnie czarna magią. Polecam, jeśli ktoś jest tu z Krakowa jak ja - kurs jest w Nowej Hucie. :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kłaniam się :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj Jagodo :) Ciesze się, że dotarłaś na to forum :] Będziemy pomagać jak umiemy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam za miłe powitanie. :)
Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego szyciowych sukcesów! :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wzajemnie .
I NIE TYLKO ....
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj na forum Jagodo.
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Świeżynek
Fajnie z takim kursem :) Ja może w tym roku też się gdzieś zapiszę. Bo na razie jestem z dziećmi uziemiona ;)
Może nie w Krakowie, bo kilka-set kilometrów mnie dzieli ;)

--- Ostatnio edytowane 2010-01-01 12:11:23 przez Nataniella ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam wszytskich w Nowym Roku!

Taki kurs to naprawdę super sprawa, niestety tu gdzie mieszkam nie ma takich kursów. Najbliższy we wrocławiu, a to 150 km ode mnie. W tygodniu pracuję,a na weekendy jeżdże do wrocławia do szkoły, więc nie mam jak zrobić takiego kursu:( Już nawet myslałam, że może pójdę do jakieś krawcowej i poproszę o kilka cennych rad, ale podejrzewam, że mi i tak nie pomoże, bo będzie się bała o swoją prace...

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.