Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Administrator
Jagodo kurs to dobry pomysł :) wiele zyskasz za jakby nie było niewielkie piniądze :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jagodo kurs to dobry pomysł :) wiele zyskasz za jakby nie było niewielkie piniądze :)
Och, zdecydowanie, polecam każdemu. Na kursie są same młode babeczki i nastolatki. Mamy tez dwóch chłopaków! Totalnych pasjonatów (chyba po 18 lat)... :) Tak więc, jak widać, szycie ubrań w społeczeństwie nie umrze śmiercią naturalną, chińczyki nas nie zawojują, zainteresowanie jest duże. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witaj Jagodo na naszym Forum. Jak dłużej tutaj poserfujesz , to przekonasz się, że wszyscy jesteśmy zakręceni na punkcie szycia w różnym stopniu, ale to jest przesympatyczne i jednocześnie praktyczne.
Bardzo dobrze, że robisz ten kurs, wiele problemów przy szyciu wyjaśni się, podczas gdy sama mogłabyś dłużej do tego dochodzić, a to mogłoby trochę zniechęcać.
Jagodo, natchnęłaś mnie wielkim optymizmem, pisząc, że na kursie macie dwóch rodzynków ! Chłopaki uczą się szycia, coś wspaniałego !!!! Ja , pomimo że pracuję w krawiectwie już sporo lat, to spotykałem się tylko z paniami, co z drugiej strony jest też bardzo miłe. Myślałem, że tylko ja jestem nietypowym przypadkiem faceta uwielbiającego szyć ! A tutaj proszę, panowie grzecznie szyją spódniczki czy sukienki.
Pozdrów ode mnie tych odważnych młodych ludzi , napisz jakie robią postępy.
Życzę wielu krawieckich sukcesów.....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. :) Najważniejsze jest to, że mogę tu zaczerpnąć inspiracji. Sam fakt, że jest tu tylu pasjonatów powoduje nagromadzenie pozytywnej energii, która wylewa się z monitora na człowieka. :D :D :D I o to chodzi!
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.