Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystko ma w sobie to coś, co się bardzo mi podoba. Pomysłowe wzory, wspaniałe. Co do overlocka, to też się dorobiłam ostatnio Silvercresta i jakoś się z nim dogaduję, chociaż szczyt marzeń jest oczywiście gdzie indziej:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Szkoda, że faceci nie noszą torebek, bo napewno taką według Twojego wzoru bym sobie fundnął. A spódniczka ma bardzo oryginalny krój, jest naprawdę ślicza !!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
spódnica ma ciekawy fason, a torebki świetnie :oklasky::oklasky:
też za mną chodzi aby uszyć sobie niepowtarzalną torebkę

--- Ostatnio edytowane 2012-01-29 09:00:31 przez alusia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szkoda, że faceci nie noszą torebek, bo napewno taką według Twojego wzoru bym sobie fundnął. A spódniczka ma bardzo oryginalny krój, jest naprawdę ślicza !!!
Nic straconego , Wojtku, możesz taką fundnąć żonie, napewno się ucieszy:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkie prace są bardzo ładne:oklasky: ale mnie najbardziej kręci ta " narzutka" z filcowanym kwiatem, dla mnie rewelacja:okok:
Avatar użytkownika
Administrator
O rety ile tu nowości! I wszystko, absolutnie wszystko mi się podoba :) A najbardziej spodobała mi się ołówkowa spódnica z zakładką (skąd wykrój??) i luźny sweterek, który z paskiem wygląda obłędnie! Torebki kojarzą mi się z jesienią i spadającymi liśćmi :D a jako że uwielbiam taką jesień to torebki tez mi sie podobają :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Susanno, też lubię ten sweterek, ale moja maszyna słabo radzi sobie z dzianinami i szycie to lekki koszmar. Wykrój na spódniczke pochodzi z Burdy 2007r.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Teraz trochę staroci ;-) Zebrałam zdjęcia od 2008 do 2011 i jest to moja przygoda z szyciem średniowiecznych ubiorów. Musiałam prześledzić bardzo dużo materiałów historycznych i rycin średniowiecznych. Bardzo dużo wskazówek dostałam od zaprzyjaźnionego archeologa. Konstrukcja stroju z wczesnego średniowiecza bardzo ciekawa i kompletnie różna od współczesnego kroju. Wszystkie wykroje robiłam sama, a niektóre rzeczy powstały spontanicznie z resztek materiałów.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładnie uszyte stroje!!!Szczególnie podobają mi się stroje dzieci!!!Co roku jestem w Grunwaldzie a w tym roku częściowo uczestniczyliśmy w MARSZU NA GRUNWALD.Mój synek jest pasjonatem rycerstwa interesuje się historią...Fajnie jest tylko zawsze strasznie gorąco.....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne stroje. Zwłaszcza dzieci. Podziwiam cię, ale musiałaś pracy włożyć w te stroje.

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.