Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Moje wyroby przebywają w szafach koleżanek, tudzież członków rodziny. Sam mam tylko jedną czapkę przez siebie zrobioną oraz jeden ogromny szalik.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No ale coś wydziergasz znowu chyba?:(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Obecnie jestem w trakcie dziergania ażurowego szalu w kolorze niebieskim, wymaga dużo pracy i ogromu cierpliwości, a skończoną robótkę trzeba będzie jeszcze zblokować, ale mam nadzieję, że efekt będzie interesujący.

W tym projekcie pierwszy raz zastosowałem wymyślony przeze mnie własnopomysłowy ścieg.

--- Ostatnio edytowane 2012-01-28 11:39:10 przez Tomek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam Tomku.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
witaj
co za FACET no,robi na drutach-suuuuuuuuuuuper :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witaj Tomku wśród szyjącej braci ;)

" Dla mnie jest to po prostu naturalna umiejętność, którą każdy powinien posiadać :P" -
no to mnie zawstydziłeś i dałeś sporo do myślenia:) no fakt igliczki i szydełko potrafię utrzymać w dłoni, ale poza szalikiem niewiele potrafię zrobić, a grubymi igliczkami najlepiej wywija mi się nóżki i rączki szytych przeze mnie tild ;)


________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z tą naturalną umiejętnością, to tak z przymrużeniem oka. Ja nie jestem super w te klocki, dziergam bo dobrze czuję się w tej technice i sprawia mi ona wiele radości. Wymyślenie natomiast własnego wzoru ściegu - to dopiero radocha.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witaj Tomku,
Ktoś napisał, że nasze forum to "babskie" forum. Ale to się gwałtownie zmienia, przybywa panów zainteresowanyvh szyciem i jeszcze trochę czasu, a będziemy w większości !! Świat się zmienia, niestety moje szanowne Panie !!
Ja też uważam, że jak ktoś ma smykałkę do szycia lub do dziergania, to może to robić niezależnie od płci. Ty, Tomku, jesteś tego najlepszym przykładem. Ja swojego czasu próbowałem coś robić na drutach, ale brak czasu i sprawy zawodowe spowodowały, że pozostałem przy szyciu.
Serdecznie pozdrawiam,
Avatar użytkownika
Administrator
Tomku witaj :)
Cieszę się, że do nas trafiłeś - im więcej mężczyzn na forum tym większa radość :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie na forum

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.