Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zwariowałam! Oglądam Twoje dzieła i naoglądać się nie mogę. Jesteś bardzo uzdolniona, ba, dla mnie jesteś mistrzem! Czy zdradzisz mi, skąd masz wykrój na tę spódniczkę http://30.media.tumblr.com/tumblr_lxdqjkjTtP1r90i5vo1_500.jpg ?? Szalenie mi się podoba, chętnie uszyłabym sobie taką, chociaż póki co bronię się przed szyciem ubrań.

*****
http://anecioweszycie.blogspot.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję ^^

@Anecia, bardzo mi miło! ale jeszcze trochę mi brakuje do mistrzostwa ; D
Wykrój na nią jest bardzo prosty, to jest trapez z lekko podniesionymi brzegami. Ważne jest żeby dół miał co najmniej 2 metry w obwodzie, a góra jest po prostu zmarszczona do obwodu talii. Ale z cieńszego materiału spokojnie można uszyć ją z dwóch prostokątów 100x50cm. Spróbuj! to jest najprostszy model spódnicy, bo nie trzeba dopasowywać jej do bioder, a górę można zrobić choćby na gumce.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O raju :oklasky: Chciałam skopiować jedno zdjęcie - link oczywiście- by pokazać co mnie zauroczyło ale w miarę przesuwania strony musiałam zrezygnować z tego pomysłu...
Nie mogłam się zdecydować,wszystko jest piękne,dopracowane i oczywiście nie tuzinkowe.
Rewelacyjne są twoje ubrania,gratuluję talentu.:tak:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj ,od Twoich prac nie można oderwać oka:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj :) też jestem pozytywnie zszokowana jak wszyscy moi przedmówcy Twoimi pracami, piękne :szok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja również podłączam się do przedmówczyń, Twoje pracę są po prostu wspaniałe:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam tylko jedno pytanie może zabrzmi to banalnie ale dlaczego pod Twymi pięknymi pracami nie ma polskich opisów?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky: czarne sukienki w zakładki i falbanki jak dla mnie to mój ideał, mogłabym chodzić w nich ciągle.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nina, bo angielski jest po prostu bardziej uniwersalny. Szyję czasem coś na zamówienie, zdarzają się także osoby spoza Polski, więc tak mogę łatwiej do nich dotrzeć. Zresztą dzisiaj większość ludzi zna angielski (a zwłaszcza ci co się interesują taką modą, bo bardzo często takie ciuchy trzeba zamawiać zza granicy), a w ostateczności zawsze można pomóc sobie translatorem Google ♥ Może to trochę głupio brzmi, ale po prostu z przyzwyczajenia dodaję tylko angielskie podpisy.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wita, piekne rzeczy tworzysz!
________________________________________________________

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.