Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Administrator
Jo-M granatowe. Dobry pomysł podsunęłaś :) Boję się co się stanie z nitami w praniu.... myślę, że prędzej czy później wymienię je na guziki. Póki co mam "fazę" na nity :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Jeszcze jeden pasiak - obiecuję, że już ostatni ;) materiał bardzo stary, jakościowo średni ale mam nadzieję, że trochę tą bluzkę ponoszę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ale fajny, super akurat dla Ciebie kruszyno

Myślę że ponosisz go, zdążysz się nim nacieszyć:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kolejny pasiak :) - super!!!
Susanna, a propos poprzedniego pasiaka i guzików. Ostatnio byłam w Marelli i oglądałam najnowszą kolekcję wiosna-lato. W tym sezonie dominują biało-granatowe pasy, także trafiłaś w dziesiątkę. Polecam Ci tę kolekcję - może Cię jakoś zainspiruje :) Jeżeli chodzi o guziki, oni postawili na typowo marynarski styl a la chanel i guziki są białe.
Jeżeli zdecydujesz sie zobaczyć kolekcje, proszę daj znać. Jestem ciekawa Twojego zdania i ewentualnych pomysłów... :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kolejny pasiak :) - super!!!
Susanna, a propos poprzedniego pasiaka i guzików. Ostatnio byłam w Marelli i oglądałam najnowszą kolekcję wiosna-lato. W tym sezonie dominują biało-granatowe pasy, także trafiłaś w dziesiątkę. Polecam Ci tę kolekcję - może Cię jakoś zainspiruje :) Jeżeli chodzi o guziki, oni postawili na typowo marynarski styl a la chanel i guziki są białe.
Jeżeli zdecydujesz sie zobaczyć kolekcje, proszę daj znać. Jestem ciekawa Twojego zdania i ewentualnych pomysłów... :)
Susanno, obydwie bluzki szyłaś wg tego samego wykroju, prawda? Tylko paski na materiałach są różnej szerokości, co daje taki efekt - super - każda bluzka inna
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny dziękuję :) Trochę żałuję, że nie uszyłam tej bluzki dłuższej ale teraz jest już "po ptokach" ;)

Jo_m masz rację, obecny trend w modzie to paski. Wszędzie paski. W nowej kolekcji F&F tez paski pod każda postacią :) Dla mnie to dobrze bo mnie trochę poszerzają. W nowej BURDZIE także jest zaprezentowany styl marynarski (swoją droga uroczy) wiec to ewidentnie hit wiosny. Ostatnio widziałam w Mango śliczną sukienkę - oczywiście także w paski :)

Pajesiu masz rację to ten sam krój :) Z tym ze paski różnej szerokości i mankiety przy rękawach ułożone różnymi stronami.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny dziękuję :) Trochę żałuję, że nie uszyłam tej bluzki dłuższej ale teraz jest już "po ptokach" ;)
doszyj falbankę, jeśli zostało Ci trochę materiału ;)
efekt może być zaskakujący
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny dziękuję :) Trochę żałuję, że nie uszyłam tej bluzki dłuższej ale teraz jest już "po ptokach" ;)
doszyj falbankę, jeśli zostało Ci trochę materiału ;)
efekt może być zaskakujący
Zostało ale wolałabym chyba prostą. Aczkolwiek pomyślę nad tym :> Hmmm
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja zawsze lubiłam paski. Są nieprzemijające i tyle.
Wiecie, a mnie po tym filmie Coco avant Chanel to pasiaki już zawsze będą się kojarzyć z Coco Chanel, a nie z marynarzami. :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Boski jest Twój Pasiak :)
czy możesz napisać gdzie kupujesz materiał?
czy to jest dzianina...?
a wykrój z burdy czy z głowy?
ja tez taki chce! :D

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.