Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Gratuluje też wszystkim :oklasky: zdobytych nagród i wyróżnień :) Moja praca też nie została zauważona, ale to wina kiepskich zdjęć w moim przypadku, bo sukienka na balu studniówkowym zrobiła ogromne wrażenie, córka wyglądała jak księżniczka, z resztą sami widzieliście, było by miło zostać zauważonym, bo to mile jak ktoś wyróżni ale wystarczy mi uznanie na tym forum, aż się czerwienię z zachwytu jak czytam Wasze pochlebne opinie. :hura:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
oj laski jestem tu nowa i nie mam pojęcia jak was zacytować więc ręcznie napiszę.
Anistach napisała 2012.02.26
Asiara73 napisała 2012. 02. 27

Dziewczyny w dzisiejszych czasach bez wazeliny ani rusz, wazelina musi być. Jak na tym ostatnim konkursie taka jedna coś o kartkach do łucznika wąty miała to ją zjechały. lepiej cicho siedzieć chwalić a jak sie chce maszynę wygrać to nic tylko pisać i się udzielać. Wystartować w kilku konkursach, reklame na prawo i lewo robic to i może się maszynkę wygra. Ja tez będe próbować ale moge polegnać, bo te laski naprawdę fajne ciuchy szyją. :jezyk_oko:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widzę ze nikt nie chce zacząć nowej listy nagrodzonych.
Wiosenny konkurs łucznika retro
kat. 2 okrycia wierzchnie, dostałam stopki:hura: Fajnie bo to mój pierwszy konkurs, dla zainteresowanych praca u mnie na wątku.
Avatar użytkownika
Administrator
Widzę ze nikt nie chce zacząć nowej listy nagrodzonych.
Wiosenny konkurs łucznika retro
kat. 2 okrycia wierzchnie, dostałam stopki:hura: Fajnie bo to mój pierwszy konkurs, dla zainteresowanych praca u mnie na wątku.
Zdjęcie, zdjęcie poproszę :D

Ja wygrałam WAGĘ ŁAZIENKOWĄ. Jeszcze przed ogłoszeniem wyników śmiałam się do męża, że jeśli moja sukienka miałaby cokolwiek wygrać to napewno będzie to waga łazienkowa ;) No i masz babo placek ;)

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratulacje!!!:oklasky:
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Gratulacje dziewczyny!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratulacje!
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oj laski jestem tu nowa i nie mam pojęcia jak was zacytować więc ręcznie napiszę.
Anistach napisała 2012.02.26
Asiara73 napisała 2012. 02. 27

Dziewczyny w dzisiejszych czasach bez wazeliny ani rusz, wazelina musi być. Jak na tym ostatnim konkursie taka jedna coś o kartkach do łucznika wąty miała to ją zjechały. lepiej cicho siedzieć chwalić a jak sie chce maszynę wygrać to nic tylko pisać i się udzielać. Wystartować w kilku konkursach, reklame na prawo i lewo robic to i może się maszynkę wygra. Ja tez będe próbować ale moge polegnać, bo te laski naprawdę fajne ciuchy szyją. :jezyk_oko:
oj nie, nie chodziło mi o sam konkurs szyciowy :-)
ale o wypowiadaniu się na fan page :)za które też się dostaje gratki :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Też coś!... Wcale mi się nagradzanie wazeliny nie podoba... :dobani:

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
ja co prawda jestem tu nowa i jeszcze nie znana i jeszcze nie zostałam nagrodzona, ale dzisiaj się dowiedziałam, że dostałam się do finału takiego konkursu:
http://www.wst.com.pl/news/konkurs_-_folk_fashion-14_05_12/121

^^ wśród 12 finalistów jestem i ja, strasznie się ciesze!

zdjęcia [jak i strój, szczerze powiedziawszy :P] zrobione na szybko i kiepskiej jakości, ale! pokaże

sukienka skromna, acz w stylu adekwatnym, a bolerko i fartuszek coby dodać smaku i folkowej radości :3
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.