Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuję Wam bardzo za gratki i pochwały.
Właśnie Ania, to sukienka którą się po prostu lubi
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wyszła Ci bardzo fajna dłuuuuuuga , śliczna sukienka. Ja osobiście lubię długie spódnice czy sukienki, takie do samej ziemi, są takie kobiece i takie zmysłowe. Szyłem nieraz takie kreacje, ale spotykałem się z opinią klientek, że takie kiecki są niewygodne w codziennym chodzeniu. Trudno mi się tutaj wypowiadać, bo nie mam doświadczenia, więc patrzę tylko z pozycji obserwatora. Ale wydaje mi się, że takie sukienki można polubić.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Piękna... kusi bardzo by uszyć, szkoda, że moja maszyna coraz częściej mówi "nieeeee"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uroczyście oświadczam że w listopadzie urodziłam drugorodnego synka :-)
Tęsknię za maszyną.
W międzyczasie uszyłam taką oto sukienkę. Nadawała się na ciążę, nadaje się poza ciążą oraz do karmienia :-)

Jenny gratuluje synka-niech sie dobrze chowa :buzki:.
A teraz zdradź mi, czy sukienkę sama wymyśliłaś, czy posłużyłaś się gotowym wykrojem? Bardzo mi się podoba i pomyślałam, że fajnie byłoby taką na lato sobie sprawić :mysli:
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
evcia1, kiedy szyję góry sukienek, zawsze posługuję się trochę jakimś wykrojem, który modyfikuję a trochę daję od siebie. I tak posłużyłam się kilkoma częściami wykroju z tej bluzy (mam też taką bluzeczkę z dżerseju zielonego, kiedyś dam tu zdjęcie, bardzo ją lubię

Przedłużyłam tą górną część bluzy, zmieniłam rękawki i doszyłam dół.

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
P.S. Bluza Wykrój BURDA 5/2009

Wojtek, zdecydowanie da się przyzwyczaić do długich sukienek. Kiedy się gdzieś wsiada i wysiada, używa się jednej ręki do przytrzymania sukienki co uważam za uroczy gest. Nawet z ruchliwym trzylatkiem da się śmigać w długiej sukience.

A dekolt jest na gumce! :-))))) I nie ma zamka! Ta tasiemka jest wszyta tylko w 3/4. Z tyłu trzeba zawiązać kokardę żeby sukienka ładnie leżała :-) Dlatego ją tak lubię. W niej jest jak w dresie :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nie no głupoty napisałam. Do tej sukienki zmodyfikowałam wykrój Burda maj 2009 model 114, strona 30.
Ta bluza też jest z tej Burdy ale to co innego.
Wybaczcie, deficyt snu :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Uwielbiam długie sukienki!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Proszę, doradźcie mi tkaninę na zasłony
Dywan musi zostać :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
I może jeszcze dwie fotki.
Zastanawiam się nad surówką bawełnianą. Czy zbyt żółte? Nie wiem. Nie umiem się zdecydować :-) Myślicie że zasłony w kolorze zająca pasowałyby i do dywanu i do ścian? A te róże chyba są z surówki. Ale może zbyt mdło będzie?


--- Ostatnio edytowane 2014-11-27 11:41:41 przez Jenny ---

--- Ostatnio edytowane 2014-11-27 11:45:17 przez Jenny ---
________________________________________________________

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.