Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No dobra, nie mogę się powstrzymać - ja bym chciała, żeby mężczyźni podchodzili do mnie tylko w rękawiczkach - dopuszczam tylko białe lub ecru z koźlęcej skórki, ewntualnie beżowe z jeleniej:zawstydzony:

--- Ostatnio edytowane 2012-03-09 16:05:41 przez katarzyna ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a tu znajdziecie relację z realizacji projektu
http://macaronitomato.blogspot.com/2011/12/projekt-zaremba-start.html
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To fakt, że oni kaleczą język, ale duża grupa mężczyzn ( przepraszam z góry naszych kolegów z forum ) zebrana w jednym miejscu i dyskutująca na temat detali odzieży, któą noszą lub zamierzają nosi, jest dla mie niezwykle egzotyczna i fascynująca. Bardzo chciałam zrozumiec o czym oni tak dyskutują. Pooglądajcie bloga, tam są niesamowite informację. Bardzo podoba mi się wpis o rękawiczkach szytych na miarę :):)
Blog, prowadzony przez klasycznego snoba. Z elegancją nie wiele ma to wspólnego, z pozerstwem dużo.
Czytając napuszony hm...biogram, można by się spodziewać zarówno lepszej polszczyzny,
jak i znajomości rudymentarnej bodaj angielskiego?! Wszak pan autor bloga- i menedżerem bywał w angielskojęzycznym banku...
Mogłabym jeszcze parę złośliwości dodać...ale po co.
Został zresztą dość dobrze podsumowany w komentarzach -autorami których są inni panowie!

Elegancja, to nie tylko wygląd, ale całokształt...w tym język którym się posługujemy.


P.S. A już zupełnie na marginesie: mój mąż był zawsze bardzo zadowolony z polskich garniturów. Twierdził zawsze- że my Polacy eksportujemy nie to, co mamy faktycznie najlepszego,
czyli: żywność, właśnie wzornictwo (nie tylko ubrania); a zamiast tego, zalewamy rynek tanim węglem.
Może czas to zmienić?!



________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cytat
Moja propozycja to jesienno-wiosenny garnitur "biznesowy" w sam raz dla wiejskiego lekarza - ciekawe jaki odsetek klientów pracowni stanowią takowi?
i nie rezygnuj z łaty na fuzję.
chciałbym, żeby mój wiejski lekarz się tak ubierał

Odsetek...Zerowy...?

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny nie śmiejcie się :P
Ja tam jestem zarejestrowany hahaha :)
Mało tego to tamtejsze forum jest jedyną deską ratunku jeśli polak chce się ubierać wg kanonów klasycznej elegancji.
Fajny jest tam topik o źle ubranych celebrytach :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podglądam bloga Macaroni Tomato, wielkie pozerstwo ze strony tego Pana, trochę oderwany od rzeczywistości i nadmiernie przekonany o swojej wyjątkowości. Nie powiem, kilka rzeczy jest całkiem fajnych, ale nie traktuję tego jak wyrocznię, ba traktuję to trochę jak taki tabloid, bez większego zgłębiania się w tekst.

Jeśli chodzi o blogi, to wolę już tego Pana http://mr-vintage.blogspot.com
Co prawda nie szyje on, ale pisze o modzie męskiej i nawet sensownie. Choć też skierowany w stronę "wintydż".
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szczerze wam powiem że nie przepadam za panami dziwnie się ubierających. Tym bardziej kolorowych i w spodniach przed kostki :nie:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też wolę mr vintage :), jest luźniejszy, wiadomo że niektórzy panowie starają się przedłużyć sobie ... EGO w ten czy inny sposób. Dla mnie kwestia jak się ubierać jest dobrowolnym wyborem, ale niech to będzie świadome, a tamto forum pięknie traktuje o kanonach klasycznej męskiej elegancji, niech ktoś ją nazwie snobistyczną jeśli sobie życzy.Brak takiej wiedzy powoduje rodzynki jak na zdjęciach poniżej.
Na forum są ciekawe posty, jak np poprawna polszczyzna :) niektórzy młodzi ludzie nie zdają sobie do końca sprawy jak jest ważna. Media atakują nas amerykańskim luzem,
Tak jak i w damskiej modzie tak i w męskiej są standardy i pewne rzeczy stają się modne. Skąd ma facet o tym wiedzieć? Przecież nie z forum fesion mana :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
poszetka :) aaaa rekaw :) ogolnie źle Kulczyk
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
(...)
Na forum są ciekawe posty, jak np poprawna polszczyzna :) niektórzy młodzi ludzie nie zdają sobie do końca sprawy jak jest ważna. Media atakują nas amerykańskim luzem,
Tak jak i w damskiej modzie tak i w męskiej są standardy i pewne rzeczy stają się modne. Skąd ma facet o tym wiedzieć? Przecież nie z forum fesion mana :)
Fred-ja skrytykowałam blog, nie forum. Forum, jest dla mnie kopalnią wiedzy, i jestem w stanie przymknąć oko na różne kwiatki językowe. Sądzę, że gdybym potrzebowała wiedzy nt. męskich ubiorów, też szukałabym porad na jakimś forum tematycznym.
Dokładnie tak samo, jak tu szukam wiadomości nt. technik szycia.
A co do amerykańskiego luzu...oh...tak fatalnie ubranych ludzi jak Amerykanów...nie widziałam nigdzie. Więc tu masz absolutnie rację!;)
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.