Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tak na marginesie, z własnego doświadczenia odradzam welon obszyty koronką- jest tak ciężki, że nie można wytrzymać nawet 5 minut. Mój fryzjerka obcieła i przypieła tylko kawałeczek do włosów, żebym w ogóle coś miała, inaczej byłoby bez welonu...
Avatar użytkownika
Administrator
Monko a Ty już po?????
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja już po:D Ogólnie dużo stresu az do pierwszego tańca, ze względu na to, że mieliśmy ułożoną choreografie do piosenki słowo jedyne ty czerwonych gitar, później już się wyluzowałam. Pomijam fakt, że loki mi się rozprostowały i w trakcie wesela musiałam sama dokręcać... Kazanie przepiękne (ślubu dizelał nam ksiądz-kolega mojego brata ze szkoły), wesele cudowne,jedzenie pycha, orgiestra rozbaiwła całe towarzystwo już na samym począteczku, mój mąż wykazał się dużym talentem wokalnym śpiewając z oriestrą piosenke dla mnie- po prostu cud! Życzę Ci Wam dziewczynki również wspaniałego ślubu, wesela i polecam karteczki z imieniem kto ma gdzie siedzieć-sprawdziło się genialnie i życze jeszcze, żebyście się nie stresowały tak jak ja:)
Avatar użytkownika
Administrator
Monko no to GRATULUJĘ i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) Z opisu wynika, że wesele I klasa.
Może jakieś fotki?? Mamy swój "ślubny" watek, jestem ciekawa jak wyglądałaś w sukience - myślę że pięknie i uroczo :)
Boże to wyszłaś za mąż w dniu w którym sakramentalne TAK powiedzieli sobie nasi znajomi :) Pięknie :)
Winietki z imionami będą, w maju byłam na weselu gdzie nie było i była masakra a teraz byłam na weselu gdzie były winietki i wszyscy się odszukali. Trochę to trwało ale to dobry i sprawdzony pomysł.
Loki Ci się rozprostowały?? Łooo matko ja też mam mieć loki i tego się obawiam...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Welon skrojony, dziś zaczynam szycie wg. wskazówek Małgosi :) trzymajcie kciuki!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam
Może ktoś ma doświadczenie w szyciu welonu długiego bez żadnych ozdób. Ma być lekko przymarszczony, żeby nie był ciężki, około 2,5m. Cena gotowego to 200zl, cena tiulu 30zl. Teraz tylko muszę uszyć, ale nie wiem jak wykroić. Mam grzebień. Proszę o pomoc.Pozdrawiam
Hanka
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mam pytanie, jaką ma długość klasyczny welon ? Jest w ogóle coś takiego jak klasyczny welon ? Przecież to chyba wedle gustu i uznania. Mam do uszycia sukienkę ślubną wraz z welonem. Jeśli chodzi o suknie mam foto, a welon ma mieć klasyczną długość :-S , przecież nie zapytam klientki jaka ta klasyczna długość, najwyżej zrobię rundę po sklepach ze sukniami ślubnymi :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam
Może ktoś ma doświadczenie w szyciu welonu długiego bez żadnych ozdób. Ma być lekko przymarszczony, żeby nie był ciężki, około 2,5m. Cena gotowego to 200zl, cena tiulu 30zl. Teraz tylko muszę uszyć, ale nie wiem jak wykroić. Mam grzebień. Proszę o pomoc.Pozdrawiam
Hanka
Haniu postaram ci się wieczorem wkleić skan jak to się składa i marszczy .Powiedz mi jeszcze ilu warstwowy ma być ten welon .I czy warstwa długa ma być tylko do kościoła, a do baletów odpięta ?
Bo to niewygodnie na całe wesele .
Napisz coś więcej i wieczorkiem wkleję ci skan jak to się składa i marszczy:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam pytanie, jaką ma długość klasyczny welon ? Jest w ogóle coś takiego jak klasyczny welon ? Przecież to chyba wedle gustu i uznania. Mam do uszycia sukienkę ślubną wraz z welonem. Jeśli chodzi o suknie mam foto, a welon ma mieć klasyczną długość :-S , przecież nie zapytam klientki jaka ta klasyczna długość, najwyżej zrobię rundę po sklepach ze sukniami ślubnymi :D
Przeważnie klasyczny to dwuwarstwowy do pasa ,a krótsza warstwa tak z 25-30 cm krótsza ( tak zawsze dogadywałam się z klientkami w pracowni),ale to kwestia klientki chyba.Różne rzeczy ludzie mają na myśli:p

A dlaczego nie chcesz zapytać klientki jaką długość sobie życzy?
Przecież to bardzo ważna kwestia przy sukni ślubnej .Nie każda długość do nie każdej sukienki pasuje.Zapytaj -przynajmniej rozwiejesz swoje wątpliwości i klientka będzie miała to co chce.:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo, bardzo pięknie dziękuję za odzew. Welon ma być jednowarstwowy, długości około 2,5m, lekko umarszczony. Moja córeczka założy go tylko do kościoła na przyjęciu będzie miała kwiatek we włosach. Tak sobie wymyśliła suknia będzie z krótkim trenem, bardzo ładnie wygląda welon tiulowy bez ozdób ma być lekki, nie obciążać włosów. Za pomoc dziękuję.
Pozdrawiam
Hanka

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.