Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
O to sukienka którą uszyłam ok 2 tygodnie temu i którą już sprawdziłam na wakacyjnym wyjeździe ;).
Jest uszyta z bawełny z lycrą. Jest to mój krój, dlatego nie obyło się bez pewnych problemów.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluję, wyszła naprawdę super!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Na ten sam wyjazd wakacyjny uszyłam również torbę. Miała to być torba plażowa, więc bardzo pojemna. Taka też wyszła, trudno było coś w niej znaleźć :) Wykorzystałam w niej min. resztki niebieskiego materiału na sukienkę.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super torba wielgachna - wygląda na obustronną dwukolorową :). ja szyłam plażowe z klapą, takie na ramię z tkaniny leżakowej w paski
Jolu, moje dzieci też tak układały rączki we śnie, tak jak Twoja Córeczka na Twoim atawarku:) .

--- Ostatnio edytowane 2010-06-24 15:26:35 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super wakacyjna "produkcja" :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękny kolor i fason sukienki.Torba naprawdę pakowna.:D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Prezentuję kopertówkę którą ostatnio uszyłam. Jeżeli ktoś chciałby uszyć coś podobnego wklejam linka z instrukcją (po angielsku), którą się sugerowałam przy szyciu. Ja szyłam ze zwykłego materiału, a nie jak autorka z rękawa.
www.diaryofacraftaholic.blogspot.com/2010/02/suit-coat-clutch-tutorial.html

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Jola bardzo fajnie wyszła! Śliiiiczny kolorek! I dziękuje za linka :) Przyda się.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jola bardzo fajnie wyszła! Śliiiiczny kolorek! I dziękuje za linka :) Przyda się.
jw. B-)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cześć Jolu, sukieneczka śliczna, i kolor i krój !! Co do torebek to też mi się podobają, szczególnie ta kopertówka, ale tutaj nie jestem specjalistą i nie mogę ocenić walorów użytkowych, ale koleżanki już to pochwaliły, więc Twoje produkty są OK.







10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.