Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo gustowna torebeczka!!
Avatar użytkownika
Administrator
Joli nie wiem jak ale przegapiłam niebieską sukienkę i torebkę! Co za gapa ze mnie :/ Sukieneczka urocza, super Ci w tym kroju i kolorze :) A torebka zawsze się przyda, wyjazd musiał być udany :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna ta kopertówka! Kurcze, a dla mnie te zatrzaski/magnesy to ciągle czarna magia!
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ta kopertówka wyszła naprawdę świenie. Super materiał
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuje za pochwały :) Materiał mam ze spódnicy, w którą się już nie mieściłam :p. Magnesy w torebce są super proste w montażu. Wystarczy zrobić dwa nacięcia w materiale, wsadzić magnes i zagiąć takie dwa bolce i jedna część przymocowana. To samo robi się z drugą. Nie wiem Jagoda czy je widziałaś na żywo, ale też byłam zdziwiona, że tak łatwo się je montuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I tylko tyle? Super! To nie trzeba żadnych specjalnych narzędzi do tego? To może sama spróbuje, faktycznie... Gdzie można je dostać? Dzięki Jola za info. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja kupiłam w pasmanterii - prosiłam o magnes do torebki, ale są też na allegro np tu http://allegro.pl/item1095462737_magnes_magnesy_zapiecie_torebka_torba_gratis.html . Na allegro dużo taniej, bo ja płaciłam 3,90. Generalnie nie potrzeba narzędzi, ale łatwiej zagiąć te bolce obcęgami, ale da się też palcami (sprawdziłam :))


--- Ostatnio edytowane 2010-07-02 20:49:11 przez Jola ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję, teraz to już spróbuję na mur-beton. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
Jagódko Jola ma rację - nie ma się czego bać a takie zapięcie wygląda duuużo efektowniej i estetycznej niż wszyte wielkie zatrzaski ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witaj
..sukienka naprawdę świetna-Ty nie jesteś krawcoeą? Na prawdę b. ładna.
Torebki są ok
i widzisz KRAWIECTWO wcale nie jest takie trudne-Prawda?
Pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.