Wersja do druku

9 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Aplikacja z zamkiem wygląda świetnie! Pomysł zapisuję na dysku, kiedyś się przyda :)
Odnośnie Bożego Ciała to ja w tym roku tylko naprawiałam porwane szarfy bo u nas jest jeden z ołtarzy. W zeszłym roku to się naszyłam...
jesli znajde jeszcze cos ciekawego,napewno wkleje fotke.Sama juz kombinuje nad wszyciem takiej aplikacji.
Avatar użytkownika
Świeżynek
:hejka: wszystkim!!!Dzis zaprezentuje wam uszyte na probe kapciochy.Zakupilam wczesniej podobne w biedronie.Z tychze biedronkowych wyrysowalam szablon,wykroilam i oto co wyszlo.Sa ze starych jeansow,wiec szalu nie ma.Na spod dalam zamiast wkladow filcowych ociepline z zimowego plaszcza.Podwojna warstwe,zeby bylo cieplutko w nozki.No i kokadki obowiazkowo.:)
Te kapcie uszylam sobie na poprawe nastroju,po obejrzeniu niezbyt udanego meczu.:(
Czekam na wasze opinie,rady i pytania.Pozdrawiam Was dziewczeta i chlopcy.

--- Ostatnio edytowane 2012-06-13 21:08:52 przez Jagna33 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
W takich kapcioszkach śmigam niemal na okrągło przez cały rok! Zawsze kupuję z hipermarketach ale jak patrzę na Twoje to chce mi się takie uszyć :D Śliczne!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też kupuję i widzę,że robię wielki błąd!!! Super:)
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich serdecznie.:)Dzisiejszego popołudnia uszyłam sobie mała kosmetyczke na drobiazgi.Z kawalka nogawki dzinsow,lamowki topu,tasiemki i materialu,do wyscielania tejze kosmetyczki.Projekt wpadl mi do glowy wczoraj pozna noca,nie mogac spac przygotowalam sobie wszystko na dzisiejszy dzien.Oto wyniki.Pozdrawiam.Lece do maszyny,dalej szyc.Wpadlam w jakis trans chyba :D.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pozytywny trans, skoro taki fajny pomysł i wykonanie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
i jeszcze kilka zdjec.:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pozytywny trans,a jak...:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super pomysł :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna kosmetyczka też by mi się taka przydała :)

9 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.