Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Teresko, bardzo lubie zaskakujace pomysly,a ty mnie naprawde zaskoczylas tymi buteleczkami. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Takich ubranek wykonałam po jednym egzemplarzu, dla własnych potrzeb. Na więcej nie było zamówień. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bombowe! Witaj w Klubie Twórczych i Szyjących! :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Teresko, te ubranka na buteleczki powinnaś sobie zastrzec jako wzór w Urzędzie Patentowym. Są kapitalne !!!
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Jestem pod wrażeniem, niby taka bzdurka a napracowałaś się przy tym-gratuluję pomysłu
Artystka z Ciebie
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szkoda, że dopiero dzisiaj zobaczyłam te ubranka na butelki(3 dni po ślubie)-są genialne!

Szyjesz piękne rzeczy, bardzo starannie i dokładnie, mi również najbardziej podoba się kostiumik i czarna sukienka.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo mi miło, że się podobają moje pomysły. :-)

Po krótkiej przerwie znów jestem na forum, a przy okazji zamieszczam zdjęcia dwóch kreacji (w rozmiarze XL).

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Tereso przyznam, ze interesujące te kreacje :) Szczególnie sukienka nr 2- napewno bardzo fajnie leży na żywej osobie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Bardzo ładne ubranka !!! Mnie przypadła do gustu ta sukieneczka nr 2 oraz ostatnia garsonka ze zdobieniami. Interesujące ! Ładnie szyjesz, widać duże zaangażowanie i staranność wykończenia. Prosimy o więcej fotek !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdecydowanie więcej fotek. Ciekawie jest też zobaczyć coś innego niż te wszystkie modele S i M. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.