Wersja do druku

13 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A mnie najbardziej podobają się maksispódnice. Piękne kolory. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bo ja postanowiłam wydać protest w stosunku do panującej mody na szare ,bure i smutne kolory:-))
ekhem ekhem ,ciekawe kto ma pół szafy w czerni???JAAAA?????
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jałć......:D
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No niestety w mojej szafie też królują szarości, brązy i granatowe kolory. Zaczęłam ożywiać te odcienie jakimiś kolorowymi dodatkami, ale i tak zamierzam wprowadzić do swojej garderobę trochę kolorów tęczy.:zacieszacz:

pozdrawiam,
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a w mojej szafie czarne są tylko leginsy :) no i jeszcze 2 bluzki i jeden top :D (do niedawna nawet butów czarnych nie miałam :) zawsze wolałam brązowe lub szare) w mojej szafie królują kolory, fiolety turkusy a ostatnimi czasy nawet pomarańcze zaczynają :D fakt że jest trochę brzów i szarości ale zawsze staram się je rozweselić i czymś przełamać :) no i więdkszość moich ciuchów jest we wzorki, kratki, kwiatki i inne mazaje :)

Złotykotku już się nie mogę doczekać Twoich spodni :) w jakim przedziale rozmiarowym szyjesz?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jeśli z dzianin to mniej więcej s-xl ,wiadomo dzianiny ,jersey się lepiej dopasowują . Jeśli z tkanin to różnie do 48 nawet czasami, jeżeli ciuszek nie straci fasonu i jest sens szyć go w tym rozmiarze. Spodnie mam opracowane na razie do 34- 44. Raczej takie z normalnym stanem ,rurki :-)
A w mojej szafie w tym roku o dziwo pojawiło się trochę kolorów się nawet sukienki . :-))
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
u mnie są prawie same sukienki :) tyle że je noszę do leginsów
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Z racji wykończenia ubraniowych materiałów, poszły na tapetę torebki i portfele. A tak ,bo się okazało ,że dla siebie nie mogę znaleźć odpowiedniego ,więc sobie uszyłam :-)
Strasznie mi się spodobało szycie portfeli-sama przyjemność :-) Szyję do nich taki dodatkową saszetkę-kosmetyczkę :-)I w końcu wszystko mi się mieści w portfelu aleluja!
No i moja uszyta kieca z tiulu w niebo chmurkowe :-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A ta kiecka z tiulu, jak okeśliłaś w chmurkach , jest powalająca !!! Jest cudownicznie śliczna !!! Gratuluję pomysłu, jest taka kobieca !!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka olśniewa błękitem jest śliczna :)

13 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.