Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a czy spodnie materiałowe też tak można zwężać?
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
może być za grubo ale jak zszyjesz tył i przytnij zapas równo i obrzuć wykończenie zależne od fabrycznego (ze stebnowaniem po wierzch lub bez)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja robię dokładnie tak samo jak wikuniakw ,srodek obrzucam owerlokiem.Ale wiecie co moja moja pracownica robi inaczej ona zaznacza linie zwężenia i wierzchnia warstwę zaprasowuje na linii nakłada na spodnia warstwę i stebnuje to po wierzchu .Nie wymagam od niej zeby robila tak ,tez dobrze wygląda w efekcie końcowym.Tylko tak sie martwię czy taki szew wytrzyma bez środkowej nitki.

--- Ostatnio edytowane 2012-06-01 21:19:13 przez tydea ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wytrzyma :) ale jakby zabawy więcej przy przerabianiu, fabryczne też są bez środkowej nitki
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Szew nie wrzyna się i nie jest grubo. Jest to tak pokazane,że w razie "w" (gdy d...a urośnie:D) jest z czego poszerzyć-lata świetlne praktyki:oczko:
Pozdrawiam Artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje za ten kurs :kwiatek:tak wyszły spodnie robione przezemnie . Na ile mozna wycenić taka przeróbkę ?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wiem, ze cos takiego w warszawie to ponad 40 zl, bo trzeba ruszac caly pasek,ale wiadomo ze mozna znalezc i taniej i drozej.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Dziekuje za ten kurs :kwiatek:tak wyszły spodnie robione przezemnie . Na ile mozna wycenić taka przeróbkę ?
nie ma sprawy
jedno ale do tych spodni-mocowania nitek/stębnówek na wierzchu rób pod szlufkami tj.zaczynaj pod szlufką i kończ pod szlufką

a reszta całkiem całkiem :oklasky:
________________________________________________________
  
Artur


2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.