Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Często z potrzeby po prostu - jeśli nie mam jakiejś części garderoby (bo są takie których mam w nadmiarze) szyję coś nowego albo podobnego np. do starego. Albo do czegoś na ulicy. Albo z Burdy czy innych czasopism - lubię też historyczne albo kostiumowe inpiracje.
Ostatnio odreagowywałam zepsutą maszyne - i wpadłam na pomysł typu 'Batwoman' - miała ona tylko kształt ogólny, ale po chwili zauważyłam że są ludzie, którzy lubią sie bawić w kostiumową grę w realności - na tym forum jest więcej fanow tego rodzaju zabaw - ale dzisiaj czytam w Fantastyce o ... powrocie superbohaterów do łask.
Podobno nazwano te zjawiska 'Polem Sheldrake'a'. Jung zaliczyłby je może do archetypów ale to nie dokładnie to...
Życie jest dziwne, nigdy nie wiemy co się może zdarzyć.
Więc kiedy mi sie nudzi idę do 'Pasmanterii' i kupuję cos co mi się podoba albo grzebię po ładnym designie... na ogół znajduje się coś co akurat warto uszyć :D
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Polecam targi mody. Oczywiście nasze krajowe jak najbardziej, ale gdy wybierzecie się np. do Berlina (nowo-wschodząca, choć dawniej znana, europejska stolica mody) lub Düsseldorfu (ugruntowana pozycja, setki firm odzieżowych) lub Brna - inspiracji nie zabraknie. To was zbuduje!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Z ulicy! To najczęstsze źródło mojej inspiracji. Lubię obserwować jak są ubrani ludzie, których mijam i zwykle wychwytuję ciekawe zestawienia, pomysłowe wykorzystanie tkanin lub nowatorskie kroje. A czasem mijam kogoś i stwierdzam... że muszę to mieć ;). Drugim źródłem jest też dla mnie elle.com (ach, ta światowa moda ;) ) oraz http://www.polyvore.com/cgi/shop.browse - gdzie można oglądać i oglądać ubrania.
________________________________________________________
Moda w praktyce - senczyna.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mnie inspiruje Audrey Hepburn i bohaterki filmów Federica Felliniego. Jestem fanką lat 50. i 60. :)


Agnieszko! rewelacyjny blog! bardzo pomocny. gratuluję! :kwiatek:

--- Ostatnio edytowane 2012-07-10 13:36:31 przez Rozalia ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja ostatnio przeglądam str Pinterest i tam się m.in. inspiruję :) Polskie odpowiedniki to zszywka.pl i pinoteka.pl
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mnie inspiruje Audrey Hepburn i bohaterki filmów Federica Felliniego. Jestem fanką lat 50. i 60. :)


Agnieszko! rewelacyjny blog! bardzo pomocny. gratuluję! :kwiatek:

--- Ostatnio edytowane 2012-07-10 13:36:31 przez Rozalia ---
Dziękuję bardzo za odwiedziny. Aż mi się miło na sercu zrobiło :)
________________________________________________________
Moda w praktyce - senczyna.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Najczęściej podpatruję ludzi na ulicy, jeśli nie to czasem wyszukam coś na weheartit lub przed snem pomyślę.
Nie mam jakiejś zasady.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.