Wersja do druku

141 stron: « < 72 73 74 75 76 77 78 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prześliczna ( z resztą jak każda!!!):)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A to jeszcze następna sukieneczka sylwestrowa, ta plecionka jest tylko na przodzie, tył jest gładki. Trochę dziwna klientka, bo nie chciała dać się zfotografować w tej sukience. Ja i tak nie publikuję twarzy klientek, ale co zrobić, różnie bywa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Plecionka pracochłonna. Idealna sukienka dla kobiet które nie mają zbyt dużo z przodu :jezyk_oko: Ciekawe jak to wygląda na żywej figurze ale jak nie chciała zdjęcia ,to nie.Ten przód trochę przytłaczający ale myśle że to tkanina powinna być cieńsza, napewno wiele godzin pracy.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow:szok: no i takie rzeczy uwielbiam- jak się spojrzy na sukienke to się zastanawia jak to jest zrobione? Super. Piękna nawet i na manekinie:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka przepiękna:oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ale odjazdowa kiecka!Tylko kolor nie dla mnie,ale wykonanie....:okok:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta plecionka zajefajna! No i kolor sukienki mi się podoba, ja chciałbym takiego koloru spodnie ;))
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Administrator
O rety kapitalnie to wygląda! Naprawdę rewelacja. I kolor obłędny.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nie było mnie dość długo na blogu, a tu takie mnóstwo przepięknych rzeczy , prezentujecie moje Panie.
Po prostu nie mam czasu spokojnie oglądać naprawdę pięknie uszyte dzieła. Moje szefowe "eksploatują" mnie do granic możliwości. W pracowni spędzam już po 12 godz. dziennie przy maszynie, a w weekendy prace domowe i coś zawsze trzeba uszyć dla mojej Pani lub jej przyjaciółek.
Szycia tego konfekcyjnego w pracowni mamy bardzo dużo, głównie spódniczki,bluzeczki ,żakiety. Nawet nie mam czasu robić fotek, tylko od przypadku do przypadku. Natomiast mało mam szycia miarowego, pojedyńcze sukienki.
Ale nie narzekam, szycie to moje przeznaczenie i niech tak będzie. Poniżej parę ciuszków, co zdążyłem "pstryknąć" aparatem, jedna długa suknia sylwestrowa. Może z jakimiś ciuszkami się powtarzam, to przepraszam, ale bywa tak ,że moja szefowa zleca mi doszycie np. paru bluzek, które wcześniej już szyłem, a taki fason akurat miał wzięcie.

--- Ostatnio edytowane 2011-12-16 02:01:42 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O matko :szok: jakie cudeńka. Jak ja bym chciała aby ktoś coś dla mnie uszył.
Wojtku twoje kreacje są przepiękne, wszystkie razem i każda z osobna. Masz po prostu złote ręce wielkie :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________

141 stron: « < 72 73 74 75 76 77 78 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.